Ginekolog naprawdę godny polecenia. Prowadził moją ciążę, która niestety przebiegała z problemami i doprowadzil ją do szczęśliwego finału. Lekarz kompetentny, posiadający wiedzę, interesuje się pacjentkami, nie bagatelizuje żadnej dolegliwości, nad wyraz cierpliwy - wszystko dokładnie wytłumaczy, oraz bardzo ale to bardzo miły i uprzejmy. Wykonane przez doktora cięcie cesarskie pięknie się zabliźniło i praktycznie po tygodniu nie odczuwałam już żadnych dolegliwości. Lekarz z powołania.

Jeden z najlepszych lekarzy w mielcu bardzo mily wszystko tlumaczy odpowie na wszystkie nurtujace pytania przeprowadzal zabieg usuniecia wodniaka jajowodu opiekunczy po zabiegu poswieca czas pacjentowi uprzejmy godny polecenia

Pan doktor jest bardzo profesjonalny, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowie na każde pytanie i wątpliwości. Moją ciąże poprowadził rewelacyjnie. Choć były po drodze problemy pan doktor zadbał o najmniejszy szczegół, żebym dotrwała szczęśliwie do porodu. W czasie pobytu w szpitalu interesował się mną, informował o wszystkim, otoczył opieką. Po cesarce też kilka razy na dzień zaglądał do mnie pytał o samopoczucie, sprawdzał wyniki. Polecam!

Gorąco polecam dr Piotra Kokota. Parę dni temu robił mi laparoskopię ponieważ zaszłam w ciąże jajowodową.Na oddziale spędziłam tydzień i on codziennie był u mnie i informował o wszystkim widać było że obchodzę go jako jego pacjentka. Lekarza można poznać w 100% dopiero kiedy znajdujemy się w trudnej sytuacji a nie kiedy wszystko jest ok i ja z czystym sumieniem mogę napisać że jak na razie nie wybieram się do innego ginekologa bo lepszego już nie znajdę :)

Lekarz miły bardzo dużą wagę przywiazuje do badań na kazdej wizycie prowadzac ciąże bada pacjetki ginekologicznie , sada dopochwową i usg po brzuszku. Jak również robi usg 4D mozna poglądać swoje maleństwo. Jedyne zastrzeżenie to takie ze niezbyt tłumaczy i sam mało mówi tylko kaze pytać.

Tlumaczy,uprzejmy,bardzo mily, wyrozumialy, wedlug mnie robi wszystko co w jego mocy by pomoc a kiedy pomoze widac jego zadowolenie. lekarz z powolania

Konkretny, rzeczowy, ale przy okazji zainteresowany pacjentką, odpowiada na każde ( nawet najmniejsze pytanie). Bardzo taktowny w przekazywaniu diagnozy. Kompetentny i bardzo sympatyczny.

Doktor z powołaniem ,bardzo dobry kontakt,tłumaczy wszystko.Długo szukałam takiego ginekologa ,aż w końcu znalazłam i nie zamienię na nikogo innego !!

Zdecydowanie polecam pana doktora.Dzieki przeprowadzonej przez niego inseminacji mamy córeczkę :)

Bardzo dobry, godny zaufania Lekarz. Nie zamieniłabym go na innego ! Ania

Bardzo dobry, godny zaufania Lekarz. Nie zamieniłabym go na innego !
Ania

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Mielec"?

Dworcowa 4 lok. 39a
Wolności 2A/3