lekarz Piotr Kolański

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niestety, jestem ogromnie rozczarowana wręcz zbulwersowana umiejętnością rozpoznania choroby przez pana Kolańskiego. Nigdy więcej leczenia u tego lekarza!!! Moja mama wg pana Kolańskiego złapała tzw. wirusówkę, pomimo nieustannego strasznego samopoczucia, bólu w klatce piersiowej, osłabienia całego organizmu, gorączki, została odprawiona do domu bez żadnej pomocy. Stan zdrowia mamy w ogóle nie poprawiał się więc zapisałam mamę do internisty (cieszącą sie opinią dobrego lekarza) w Koninie, gdyż tutaj mieszkam. Po wyjściu od tego lekarza mama do domu już nie wróciła tylko została skierowana prosto do szpitala z podejrzeniem obrzęku płuc, migotania przedsionków i możliwością zatoru. Na temat pana Kolańskiego z Ruska ani słowa więcej!!!

Znakomite podejście do pacjentów, czy to dzieci czy osób starszych, diagnoza zawsze trafna. Mając dwadzieścia lat polecam fachowca który leczy mnie od dwudziestu lat:).

Pan doktor jest bardzo miły, świetnie rozpoznaje każdą chorobę. Od 10lat lecze3 u niego moje dzieci i każdemu polecam takie doktora jakim jest DR.KOLAŃSKI POLECAM!!!!!!!!!!

Pan doktor jest bardzo miły, świetnie rozpoznaje każdą chorobę.

POLECAM!!!!!!!!!!