dr Piotr Komarnicki

Pediatra

Leczy moje dzieci od 16 lat - godny zaufania . Kiedy była potrzeba pojawiał sie również w domu . Kiedy wiedział ,że sami sobie nieporadzimy - szpital w ostatecznośći . Pracuje nie tylko w przechodni ale i w akademii . Szacunek ogromny mu się należy

Pan dr Komarnicki to najlepszy pediatra do jakiego udało nam się trafić. Ponieważ nasz córeczka po urodzeniu miała wiele problemów zdrowotnych, odwiedziliśmy całkiem sporą grupę pediatrów ... Z całego serca polecam dr Komarnickiego. Przemiły lekarz, z szacunkiem traktuję rodziców i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Ciepły, zrównoważony i wyedukowany lekarz. Nie przyjmuje na akord, każdy z pacjentów jest dla niego ważny i nie traktuje ludzi przedmiotowo. Polecam. To nasz skarb :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gdynia"?

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4