lekarz Piotr Kominiaklekarz Piotr Kominiak - zdjęcie profilowe

lekarz Piotr Kominiak

Absolwent Wydziału Lekarskiego PAM w Szczecinie. Po stażu podyplomowym pracował w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu na Unii Lubelskiej w Szczecinie. W 2005 uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pracował na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szczecin – Zdunowo oraz w Shepton Mallet Treatment Centre Anglia. Z Domem Lekarskim współpracuje od 2004 i wykonuje ponad 350 zabiegów rocznie.

Polecam każdemu ! Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizm. Dziękuję Panu doktorowi za wcześniejszą pomoc przy bólu kolana, jak również za zabieg artroskopowy mojego barku po wypadku (zerwane więzadła ). Bardzo serdecznie dziękuję.

Polecam każdemu ! Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizm.

Bardzo serdecznie dziękuję.

Doktor Piotr Kominiak wspaniały lekarz specjalista . Od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie i rzeczowo wytłumaczył na czym będzie polegała operacja stawu biodrowego. Jestem rok po zabiegu i zapominam że mam wstawioną endoprotezę . Po operacji rownież otacza pacjenta należytą opieką a to jest bardzo ważne ! .Jestem bardzo zadowolona wręcz szczęśliwa ,że trafiłam w ręce doktora . Polecam z całego serca klinikę Novum Ortopedia i doktora Piotra Kominiaka Beata Jakubik lat 59

Doktor Piotr Kominiak wspaniały lekarz specjalista .
Polecam z całego serca klinikę Novum Ortopedia i doktora Piotra Kominiaka
Beata Jakubik lat 59

Najlepszy ortopeda! Prawdziwy profesjonalista najwyższej klasy. Miałam operacje barku 10 late temu i

Witam, mi ten lekarz nie pomógł od samego początku sprawial wrażenie, że wie co robi zapewniał, że przy mojej kontuzji to jest-zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego stopnia 2/3 operacja jest konieczna jeżeli jestem aktywny sportowo. Zapewniał, że bez operacji więzadła krucze i więzozrost zrosną się w rozciągnięciu i byc może będę mieć ograniczony zakres ruchu ale z operacją więzadła zrosną sie w anatomiczny sposób i bede mogl wrócić do pełnej sprawności. Juz po 2 miesiącach gdy zaczęły się ćwiczenia z rehabilitantem zauwazylem, ze bark wyglada inaczej i tzw. efekt klawisza jest widoczny. Lekarz zapewnial bym sie nie przejmował i nie robil USG, ze nie dowiem się niczego co on mi mówi czyli, ze wszystko jest ok i wiezadla są zrośnięte. Jakoś nie zaufalem tym razem mu tym bardziej, ze mowil, ze wiezadla bez operacji się zrastają w rozciągnięciu co jest nieprawdą, ktorą potwierdzilo 3 innych ortopedów od barku! Zrobilem rezonans na ktorym wyszlo brak sygnalow wszystkich więzadeł, ktore zostaly uszkodzone. Lekarz po tym jak mu pokazalem wynik stwierdzil, ze radiologia i jej interpretacja ma to do siebie, ze kazdy opis moze zostac zinterpretowany przez radiologa inaczej, a że struktury są bez sygnalowe o niczym nie swiadczy, bo po takiej operacji sygnal nigdy nie jest prawidlowy. Ale jest różnica między nieprawidlowym sygnalem a jego brakiem pytam się lekarza, nie dostałem konkretnej odpowiedzi tylko jakies wymijajace ogolniki. Od operacji minelo 2 lata i powiem, ze kazdy kto ma taki uraz tj. zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego 3 stopnia niech niedaje sie naciągnąć. Tylko u nas w Polsce "rzeźnicy biznesmeni" tzw. chirurdzy mają dolary przed oczyma i zrobią wszystko by wcisnąć swoją usługę. Warto dodac, ze w cywilizowanych krajach taki uraz leczy się zachowawczo w pierwszej kolejności, bo przynosi takie same rezultaty jak operacja i jest pełno dokumentacji medycznej anglojezycznej traktującej o braku wyższości leczenia operacyjnego nad zachowawczym. Lekarz, którego opina dotyczy w moich oczach to zaklinacz prawdy, z jego wypowiedzi wynika, że rezonans sie myli i tylko on ma rację. Nie polecam nikomu z moim urazem iść do niego, bo naciagnie na drogą operację, która nic nie daje a tylko opóźnia rekonwalescencję. Moze w innych przypadkach urazow barkow w których sciegna sa zerwane sobie radzi, gdyż większość zrobi ciało i się odbudują struktury, bo odróżnieniu od więzadeł ścięgna są ukrwione dużo bardziej a więzadła niestety nie. Podsumowując nie polecam!!

Stanowczo za mało czasu poświęca pacjentowi jak na wizytę płatną zwaną konsultacją. W moim przypadku - kłującego bólu w kolanie, opuchlizny i zwiększonej ciepłoty kolana, doktor spytał się tylko o urazy mechaniczne, których nie miałem. Podotykał opuchnięte kolano, spytał, gdzie czuję ból, zgiął nogę w kolanie i postawił diagnozę - uciekania rzepki na bok (co ma swoją medyczną nazwę, której nie jestem w stanie zacytować) w związku z osłabieniem przyczepów mięśni, które są przyczepione do rzepki. Diagnozę tą miało potwierdzić badanie USG. Myślę, że lepiej zrobiłbym, gdybym to badanie wykonał gdzie indziej a nie u diagnosty, który ma dostęp w komputerze do diagnozy z mojej konsultacji u doktora. Oczywiście tak myślę dopiero teraz, ale nie żałuję tych pieniędzy, bo badanie to wykazało, że z moim kolanem wszystko jest w porządku (brak wody w kolanie, łękotka nie pęknięta, rzepka i przyczepy mięśni do rzepki w porządku). Miałem tylko stan zapalny i oczywiście uciekanie rzepki na bok przy zginaniu kolana jak w diagnozie doktora. Na kolejnej konsultacji, doktor bardzo się ucieszył, że badanie USG potwierdziło jego diagnozę. Zaaplikował mi na to cykl co tygodniowych ćwiczeń u rehabilitanta i potem samemu w domu przez okres jak mówił ok. 6 miesięcy (można sobie policzyć koszt tej rehabilitacji 24 tygodnie x stawka). Na moje pytanie o stan zapalny powiedział, że ćwiczenia pomogą. Mnie jednak zaniepokoiła podwyższona ciepłota mojego kolana (nawet rano, gdy się dopiero co obudziłem i kolano powinno być wypoczęte) i stan zapalny z badania USG i zacząłem szukać w internecie co takie objawy może powodować. I tak natknąłem się na DNA . Jest to tak zwana DNA moczowa, objawiająca się zwiększoną ilością kwasu moczowego we krwi, który nie został wydalony z organizmu, krąży z krwią po całym ciele i odkłada się w organach takich jak nerka a szczególnie w stawach w postaci białych ostrych kryształków, które drażnią chrząstki i główki kości powodując niewyobrażalny ból i zmiany zwyrodnieniowe stawów. Tyle wyczytałem w internecie i udałem się do mojej lekarki rodzinnej. Skierowała mnie ona na badanie krwi między innymi na zawartość kwasu moczowego. Wyniki były niekorzystne, wykazały w moim przypadku zawartość tego kwasu na poziomie 7 (nie podam jednostki) w skali 3,5-7. Lekarka przepisała mi tabletki na wypłukiwanie tego kwasu z mojego organizmu. Kuracja ma trwać 2 miesiące. Lecz już po kilku dniach przyjmowania tych tabletek moje kolano zmieniło się nie do poznania – znikła opuchlizna, ustały kłujące bóle (mogę już swobodnie poruszać się po schodach a nawet ostatnio podbiec do autobusu bez bólu)
Myślę, że ta opinia będzie przydatna dla innych ludzi i pozwoli im ograniczyć koszty konsultacji u takich lekarzy jak doktor Kominiak.
Nie muszę dodawać, że doktor nie postawił takiej diagnozy, ani nie zapytał, czy takie badanie na zawartość kwasu moczowego było robione. Czy nie zna objawów wywołanych przez kwas moczowy w stawach? Wątpię, więc taka moja ocena jego fachowości nastawionej tylko na kasę.

Wielki szacunek do doktora, dzięki niemu znowu mam zdrowe kolano! Wizyta była prywatna, ale nie żałuję ani złotówki. Pozdrowienia dla Doktora i rehabilitantów!

WIELKA CHĘĆ POMOCY Z WYKORZYSTANIEM DUŻEJ WIEDZY - TO SUPER LEKARZ

WIELKA CHĘĆ POMOCY Z WYKORZYSTANIEM DUŻEJ WIEDZY - TO SUPER LEKARZ

POLECAM DOSKONAŁY SPECJALISTA DZIĘKI POMOCY DOKTORA PIOTRA KOMINIAKA NIE PORUSZAM SIĘ NA WÓZKU INWALIDZKIM

Bardzo sympatyczny człowiek, konkretny, rzeczowy, skupiony na pacjencie, jego problemie i co ważne możliwościach. Dziękuję doktorze za kolano:)

Gorąco polecam dr Kominiaka, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, przy tym jest bardzo rzeczowy i konkretny. W sposób klarowny i szczegółowy opisuje sposób leczenia. Zespół medyczny w Domu Lekarskim godny podziwu. Jestem po artroskopii prawego kolana i jestem bardzo zadowolona, wręcz zachwycona całym zabiegiem. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki!