dr n. med. Piotr Konieczny

Laryngolog

2,2
2,1
2,5

Bardzo dobry Lekarz. Dobre Podejście do Pacjenta .Leczenie na 100 %.Było można Spotkać Dr we,, Właściwych Miejscach.,,Medycznych.Trafna Diagnoza.

Nie polecam. Lekarz nieuprzejmy. Bolące i niedosłyszące ucho podobno od gardła ale gardła nie zbadał. Leki....

Nie polecam.Bardzo złe podejście lekarza do pacjenta.Zachowanie chamskie bez jakiegokolwiek taktu.Nie wiem tylko czy wszystkich tak traktuje,czy tylko osoby w podeszłym wieku.

Polecam, byłam z córką 4 lata, podejście super, lekarz wytłumaczył szczegółowo co dalej, bardzo miły, usmiechniety i uprzejmy

Lekarz na pewno doświadczony i nie będę tego kwestionować. Mam jednak spory zniesmak co do zachowania. W sposób bardzo arogancki zostałem potraktowany jako pacjent. Szkoda. Mam nadzieję, że Pan miał po prostu gorszy dzień. Pamiętajmy jednak o tym, że lekarz jak i pacjent to taki sam człowiek. Różni nas tylko wykształcenie. Należy się szacunek jednej jak i drugiej stronie. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę sukcesów w karierze.

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę sukcesów w karierze.

Nie polecam. Na SOR powiedział mojej mamie z ciężkim zapaleniem ucha, żeby radzila sobie sama i poszla do innego lekarza.

Nie polecam lekarz traktuje pacjentów strasznie ,wyśmiewa objawy chorobowe.Niestety żaden inny lelarz nie miał wolnych terminów,więc musiałem skorzystać z tej wizyty to był błąd.....NIE POLECAM

Pan Doktor bardzo niekompetentny , Zrobił mi badanie słuchu które trwało poniżej minuty(3 impulsy na jedno ucho) potraktował przedmiotowo , nie potrafil rozwiązać problemu , który inny lekarz w Pile wyleczyl po 3 wizytach ,a cała wizyta trwała tylko 6 minut bo Pan doktor nie miał czasu. Gorąco Nie polecam ów Pana

Do doktora P.Koniecznego chodzę dość często,ponieważ jest to świetny specjalista,na którym można polegać w 100% .Niezwykle miły i uprzejmy człowiek. Jeżeli jest taka potrzeba, leczę u niego również swoje dzieci. Nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek nietaktem ze strony tego doktora.Zawsze spokojny i opanowany w stosunku do moich dzieci,jak również i do mnie. W ciągu mojego wieloletniego leczenia, ani razu nie spotkałam się z choćby najmniejszym niedociągnięciem czy też nieuprzejmością ze strony dr. Koniecznego. Szczerze polecam.Świetny specjalista i mega sympatyczny człowiek.

Również nie polecam. Byłam z 6 letnim synem.Pan dr oznajmił, że jak syn nie da zbadać gardła zrobi to na siłę i faktycznie tak się stało i rozcioł mu wargę patykiem. Syn bardzo przeżył tą wizytę Ja zresztą też. Stanowczo nie polecam!!!