lekarz Piotr Kosior

Bardzo dobry specjalista kompetentny bardzo uprzejmy interesuje się pacjentem,potrafi słuchać jego podejście do pacjenta jest znakomite.Polecam

Bardzo dobry specjalista, a jednocześnie pozytywny, ciepły człowiek. Jego pomoc i wsparcie są nieocenione. Bardzo kompetentny lekarz, któremu można ufać. Gorące podziękowania.

Lekarz ja normalny człowiek, podejście do pacjenta z uśmiechem.... , on Sam uśmiechnięty i na wszystkie pytania odpowie. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście; przy wizycie odpowie na każde pytanie, udzieli wskazówek, pokaże jak ćwiczyć, doradzi, podpowie. Ja dziękuję za lekarza, który wykonuje swój zawód z powołania., a takim jest Pan Piotr.

Bardzo miły lekarz. Widać że to co robi to robi z pasją i zaangażowaniem. Dla każdego pacjenta znajdzie chwilę a czasu ma naprawdę niewiele. Polecam każdemu, nikt się nie zawiedzie. 😀

Bez wątpienia wspaniały lekarz i człowiek. Godny zaufania i polecenia. Takich lekarzy z takim podejściem do pacjentów jest mało, lekarz z powołania. Bardzo dobry specjalista bez obaw można powierzyć swoje zdrowie. Pozdrawiam Pana Doktora.

Pan doktor jest doskonałym specjalistą (dwie operacje: endoproteza stawu biodrowego i endoproteza stawu kolanowego). Perfekcjonista z indywidualnym podejściem do pacjenta. Szybko, trafnie diagnozuje i natychmiast podejmuje właściwe leczenie. Jednocześnie jest niesamowicie miłym, życzliwym i dobrym człowiekiem. Polecam Pana Doktora!

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałem. Niezwykle kompetentny a do tego pomaga bezinteresownie. Nie mam pojęcia jak ogarnia tłumy w przychodni, operacje, dyżury w szpitalach... Zawsze życzliwy i miły. Doskonały fachowiec, któremu warto powierzyć swoje zdrowie. Jeżeli szukasz ortopedy w Lublinie- tylko Kosior!!

wyjątkowy lekarz.Nie tylko bardzo kompetentny ale również sympatyczny i życzliwy a to dzisiaj rzadkość.

Pan doktor Piotr to miły i kompetentny lekarz.Polecam,na pewno spełni Państwa oczekiwania,pomoże i ulży w cierpieniu. Paweł Lis

Paweł Lis

Lekarz godny polecenia.Operowal mi wiezadla nie mam teraz zadnych problemow.

Lekarz godny polecenia.Operowal mi wiezadla nie mam teraz zadnych problemow.