Bardzo miły lekarz. Widać że to co robi to robi z pasją i zaangażowaniem. Dla każdego pacjenta znajdzie chwilę a czasu ma naprawdę niewiele. Polecam każdemu, nikt się nie zawiedzie. 😀

Lekarz ja normalny człowiek, podejście do pacjenta z uśmiechem.... , on Sam uśmiechnięty i na wszystkie pytania odpowie. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście; przy wizycie odpowie na każde pytanie, udzieli wskazówek, pokaże jak ćwiczyć, doradzi, podpowie. Ja dziękuję za lekarza, który wykonuje swój zawód z powołania., a takim jest Pan Piotr.

Bez wątpienia wspaniały lekarz i człowiek. Godny zaufania i polecenia. Takich lekarzy z takim podejściem do pacjentów jest mało, lekarz z powołania. Bardzo dobry specjalista bez obaw można powierzyć swoje zdrowie. Pozdrawiam Pana Doktora.

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałem. Niezwykle kompetentny a do tego pomaga bezinteresownie. Nie mam pojęcia jak ogarnia tłumy w przychodni, operacje, dyżury w szpitalach... Zawsze życzliwy i miły. Doskonały fachowiec, któremu warto powierzyć swoje zdrowie. Jeżeli szukasz ortopedy w Lublinie- tylko Kosior!!

Pan doktor jest doskonałym specjalistą (dwie operacje: endoproteza stawu biodrowego i endoproteza stawu kolanowego). Perfekcjonista z indywidualnym podejściem do pacjenta. Szybko, trafnie diagnozuje i natychmiast podejmuje właściwe leczenie. Jednocześnie jest niesamowicie miłym, życzliwym i dobrym człowiekiem. Polecam Pana Doktora!

Jest młody, a wygląda jeszcze młodziej. Przeprowadza szczegółowe badanie, dokładnie i obrazowo objaśniając swoją diagnozę. Przeznacza na pacjenta orientacyjnie ok. 20 min., ale nigdy nie daje odczuć, że czas już kończyć wizytę. Bez wątpienia wzbudza zaufanie juz na pierwszej wizycie. Stanowczo za dużo pracuje, ilekroć wchodzę do gabinetu mam wyrzuty sumienia, że mu zawracam głowę - jest taki zmęczony, że żal na Niego patrzeć. Nie udaje - jest autentycznie przemęczony.Budzi we mnie matczyne uczucia.Jeszcze jai sobie pomyslę, że taki kawał drogi musi wracać do domu...Przekochany Doktorek.

Mój najlepszy lekarz jakiego znam!!! Jest kompetentny, bardzo uprzejmy no i ludzki! Mialam juz dwie artroskopie wykonane przez Niego i jestem bardzo zadowolona. Z calkowita pewnoscia moge polecic Pana Doktora. Jego podejscie do czlowieka jest znakomite. Bóstwo a nie lekarz;) Pozdrawiam Pana doktora Odwazna pacjentka;)

Pozdrawiam Pana doktora
Odwazna pacjentka;)

wyjątkowy lekarz.Nie tylko bardzo kompetentny ale również sympatyczny i życzliwy a to dzisiaj rzadkość.

Fantastyczny człowiek o ogromnej kulturze osobistej. Budzi zaufanie, gdyż interesuje się pacjentem, potrafi słuchać. Świetny diagnostyk i chcący pomóc. Ambitny i kompetentny. Polecam jako wybitnego specjalistę, a w tej branży poznałam juz wielu lekarzy.

Doprowadzenie do zabiegu artroskopii kolana i sam zabieg bez zastrzeżeń. Pomoc na każdym etapie leczenia. Gorąco dziękuję i polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin