lekarz Piotr Kosior

Mój najlepszy lekarz jakiego znam!!! Jest kompetentny, bardzo uprzejmy no i ludzki! Mialam juz dwie artroskopie wykonane przez Niego i jestem bardzo zadowolona. Z calkowita pewnoscia moge polecic Pana Doktora. Jego podejscie do czlowieka jest znakomite. Bóstwo a nie lekarz;) Pozdrawiam Pana doktora Odwazna pacjentka;)

Pozdrawiam Pana doktora
Odwazna pacjentka;)

niezwykły profesjonalizm i "człowieczeństwo", warto pocierpieć by przekonać się , że są tacy ludzie!

Jest młody, a wygląda jeszcze młodziej. Przeprowadza szczegółowe badanie, dokładnie i obrazowo objaśniając swoją diagnozę. Przeznacza na pacjenta orientacyjnie ok. 20 min., ale nigdy nie daje odczuć, że czas już kończyć wizytę. Bez wątpienia wzbudza zaufanie juz na pierwszej wizycie. Stanowczo za dużo pracuje, ilekroć wchodzę do gabinetu mam wyrzuty sumienia, że mu zawracam głowę - jest taki zmęczony, że żal na Niego patrzeć. Nie udaje - jest autentycznie przemęczony.Budzi we mnie matczyne uczucia.Jeszcze jai sobie pomyslę, że taki kawał drogi musi wracać do domu...Przekochany Doktorek.

Fantastyczny człowiek o ogromnej kulturze osobistej. Budzi zaufanie, gdyż interesuje się pacjentem, potrafi słuchać. Świetny diagnostyk i chcący pomóc. Ambitny i kompetentny. Polecam jako wybitnego specjalistę, a w tej branży poznałam juz wielu lekarzy.

Jest to młody bardzo dobry specjalista, takich lekarzy nam potrzeba,,,,

Jest to młody bardzo dobry specjalista, takich lekarzy nam potrzeba,,,,

Wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz.Polecam w 100%.Pełen profesjonalizm.Oby takich lekarzy było więcej.

Przemiły, bardzo kompetentny lekarz, błyskawicznie reaguje na zagrożenie. Do tego niesamowity człowiek, z pewnością specjalista z powołania. Dba o pacjenta i przejmuje sie jego losem. Polecam każdemu Pana Doktora. Niesamowity człowiek!!!

Doprowadzenie do zabiegu artroskopii kolana i sam zabieg bez zastrzeżeń. Pomoc na każdym etapie leczenia. Gorąco dziękuję i polecam.

Myślę, że odpowiedzi są wystarczającym komentarzem

Myślę, że odpowiedzi są wystarczającym komentarzem

Z czystym sumieniem polecam dr Kosiora. Dokonał on rekonstrukcji mojego więzadła krzyżowego przedniego. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji, ból po operacji był znośny, noga świetnie się regeneruje i wracam do zdrowia bez komplikacji. Dr bardzo miły, udziela wszystkich niezbędnych informacji, dobrze prowadzi pacjenta. Pełen profesjonalizm do tego młody, utalentowany i ogólnie same "oh" i "ah" ;) - J.Janacz

- J.Janacz