Piotr Kossowski

Internista

2,9
2,9

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam,zawsze pomocny i z trafną diagnozą. Mam duże zaufanie do niego więc i mój mąż i córka też leczą się u niego. Nigdy nas nie zawiódł. Polecam wszystkim p. Doktora

Niestety, lekarz nieuprzejmy to przede wszystkim. Teleporada - człowiek chory dzwoni, by się poradzić. gdyż znalazł się w sytuacji nowej i dość niezręcznej, a lekarz co robi? śmieje się wniebogłosy do słuchawki, nie potrafi pomóc ani udzielić żadnej porady, nie wspominając o zaproponowaniu jakiegokolwiek leku. Jednym słowem porażka. Strata czasu. Zdecydowanie nie polecam.

Jednym słowem porażka.
Strata czasu.
Zdecydowanie nie polecam.

Nieuprzejmy, nieprzyjemna atmosfera, trudno mi napisać coś dobrego. Dziwne zachowanie, nieprzyjemne wypowiedzi. Nie zamierzam się zgłaszać na wizyty

Facet ma niesamowitą kombinację wiedzy fachowej, ludzkiego podejścia do pacjentów i fenomenalnej pamięci a to w tym fachu jest dużym plusem. Jest moim lekarzem rodzinnym od kilku lat i jestem zadowolony. Potrafi zebrać bardzo dokładny wywiad,, dokładnie i w jasny sposób tłumaczy i mogę go z czystym sumieniem polecić. W.I.

Byłam u niego 2x, za kazdym razem sie klocilismy. pierwszy raz wyszlam ze lzami w oczach, drugi raz bylam gotowa na nieprzyjamna atmosfere. Mowi podniesionym glosem jest nieprzyjemny, niegrzeczny, bezczelny, chamski. Nie uzyskalam zadnej pomocy - tylko poszarpane nerwy. Nie polecam

Polecam Doktora, z całego serca. Leczyłam się u niego przez 2 lata, nigdy nie zawiódł, trafnie diagnozował, gdy potrzebował pomocy przy diagnozie nie bał się pytać innych lekarzy, zawsze poświęcał dużo czasu na wyjaśnienia m.in badań, sposobu leczenia. Nigdy nie odmawiał pomocy.

profesjonalista w każdym calu.humanista

profesjonalista w każdym calu.humanista

Beznadzieja! Był niegrzeczny, z góry założył diagnozę i sposób zarażenia się chorobą. Niegrzeczny, bezczelny, wręcz chamski. Pretensjonalny. Do tego zupełnie niekompetentny. Leki wypisał bzdurne że w aptece mnie zapytali czy napewno wiem na co się leczę. Nie polecam !