Miałem okazję pracować z Panem Piotrem po rekonstrukcji ACL. Moim zdaniem super. Pracuje teraz w Klinice Św. Łukasza w Bielsku. Ja gram po zabiegu w piłkę i kolano trzyma bardzo dobrze. Jest na bierząco z wiedzą i umiejętnościami i to widać. Polecam

Pan Piotr doprowadzał moje kolano do użytku po rekonstrukcji ACL. Wszystko bardzo rzeczowo omówił, każdy etap rehabilitacji kolana szczegółowo zaplanowany a przy okazji rozwiązał mój stary problem z plecami. Polecam jak najbardziej, potężna wiedza i super kontakt z pacjentem.

Pan Piotr to fizjoterapeuta z potencjałem, bardzo dużą wiedzą , fachowością, cierpliwością, ogromną skutecznością. Konsekwentny w przełamywaniu lęku przed niektórymi ćwiczeniami a przy tym dajacy poczucie bezpieczeństwa. Magda.M.

Najlepszy fizjoterapeuta w woj. śląskim, jak do tej pory nie znalazłam tak dobrego i tak kompetentnego fizjoterapeuty. Polecam jak najbadziej

Wyniki tomografii komputerowej ktora dzisiaj robilem potwierdzily wczesniejsza diagnoze mgr Piotra Kotajnego, a zastosowana przez Niego metoda leczenia usmierzyla bol z ktorym zmagalem sie przez okres dwoch miesiecy.

Pan magister podszedł do problemu leczenia mojego kręgosłupa bardzo solidnie, w zrozumiały dla mnie sposób wytłumaczył z kąd się bierze ból i jak z nim walczyć, mówi bardzo rzeczowo a zarazem uprzejmie. Metody jakimi pracuje są bezpieczne dla pacjenta, naprawdę polecam pana Piotra

Polecam! Rzetelnie wykonuje swoją pracę, chorobę potrafi wytłumaczyć w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka. Bardzo miły i sympatyczny!

Bardzo dobry fizjoterapeuta, spora wiedza o schorzeniach poparta doskonałym wyczuciem i chęcią pomocy pacjentowi. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z kręgosłupem - polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Pszczyna"?

Jastrzębie-Zdrój
Bąków