lek. dent. Piotr Kotlimowski

Mój poprzedni dentysta którego uważałem za guru w leczeniu kanałowym okazał się ignorantem który z nerwobólami całej twarzy wysłał mnie do Internisty. Ja jednak wiedziałem, że to jest od zęba jednak mój dentysta stwierdził, ze on zęba obrobił idealnie i sobie wymyślam. Zbieg okoliczności sprawił, że trafiłem na wolny termin u dr Kotlimowskiego dość szybko. Doktor znalazł przyczynę moich dolegliwości którymi okazały się nieoczyszczone boczne kanaliki przez poprzednika. Zabieg trwał długo - doktor cierpliwie wszystko dokładnie czyścił pod mikroskopem. Od razu po wyjściu z gabinetu poczułem się, ze wreszcie trafiłem na specjalistę w swoim fachu bo dolegliwości ustąpiły jak ręką odjął. Jeżeli kanałowe to tylko dr Kotlimowski.

Pan Piotr jest moim dentystą od 3 lat. Miałem wiele wizyt i zawsze przebiegały one bardzo profesjonalnie, szybko i w miłej atmosferze. Pan Piotr bardzo dba o swoich pacjentów, jest na bieżąco z ich potrzebami i zawsze znajduje najlepsze rozwiązanie problemów. Jego angielski jest biegły więc nie ma problemu z komunikacją. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo uprzejmy Pan Doktor. Nigdy nie odmawia pomocy. Uratował mi zęba, po tym jak pół roku leczyłam go u innego "stomatologa". Skrupulatny, dokładny, supwr podejście do dzieci. Mój 4letni syn już nawet borowanie ma za sobą i uważa, że fajnie było☺