lekarz Piotr Kowalczyk

3,9
3,9

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę bliźniaczą. Skierowana byłam na dodatkowe badania do Kielc i Łodzi. Dzieci były przygotowane do przyjścia na świat (dostałam sterydy), urodziły się przed czasem. Były wydolne krążeniowo i oddechowo. Na USG dopatrzył się rzeczy które przeoczyła Pani doktor - specjalistka z Łodzi. Polecam.

Rutyna, rutyna, Kasa Kasa. A szkoda bo pan dość przyjemny tylko np. w kielcach za takie pieniądze ma się kompleksowe badanie a tu to byle szybko i kolejna pani. W końskich to tylko do Krzysztofika polecam, może mniej przyjemny ale przynajmniej profesjonalny i nie gna tak jak ten pan Kowalczyk (lekarz ginekolog a nie żaden doktor) . ale zdecydowanie nic za darmo u niego się nie otrzyma, nawet wypisanie recepty kosztuje 20zł, a że się chodziło do niego przez całą ciąże za kasę to juz nie ma znaczenia.

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży i porodu pana dr Piotra Kowalczyka jest kompetentny,miły,lekarz z powołania NIE ŻADEN ŁAPÓWKARZ ja i większość znajomych jest z niego zachwycona polecam wszystkim kobietom w ciąży, nastolatkom i w każdym wieku naprwdę warto wybrać sie na wizyte do tego lekarza bo szczerze mówiąc to najlepszy lekarz w Konskich co tu dużo gadać:)

Bardzo miły pan doktor prowadził moja pierwsza ciążę i jestem zadowolona jako pacjentka pana Piotra Kowalczyka.

25 sierpnia 2011roku urodziłam zdrową i piękną córcię. Pan dr Piotr Kowalczyk był lekarzem prowdzącym ciążę i jestem zachwycona z opieki podczas ciąży i porodu. Polecam wszystkim kobietom zdecydowanie NAJLEPSZEGO NAJUCZCIWSZEGO NAJMILSZEGO PROFESJONALNEGO KOMPETENTNEGO LEKARZA W KOŃSKICH:)

Świetny lekarz ! Godny zaufania i polecenia ! Do każdej kobiety podchodzi indywidualnie , niezależnie od wieku ! Polecam wszystkim nastolatkom ! ;)) Pan doktor na prawdę super ! Miły , sympatyczny , dyskretny , delikatny i tolerancyjny :) Mam nadzieję że w przyszłości będę miała okazję uczęszczać tylko i wyłącznie do Pana Piotra :)

Pan doctor jest najlepszym ginekologiem jakiego znam. Już na pierwszej wizycie nie czułam się skrępowana, a przecież do ginekologa idzie się z najbardziej intymnymi problemami. Umie wysłuchać i doradzić, tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób, proponuje nie szablonowe metody leczenia tylko indywidualne dla danej osoby. Jestem jego fanką od kilku lat.

nie polecam , miły tylko w gabinecie prywatnym , kiedy trafiasz do szpitala - zachowuje się jakby cię nie znał . Raczej już nie polecam tego ginekologa - w przeciągu pstatnich 7 lat zmienił się diametralnie , za dużo kasy wywąchał ...

Dla mnie najlepszy ginekolog w Końskich. Odwiedziłam kilku poza nim i szczerze powiem, że nie ma nawet co porównywać. Teraz prowadzi moją ciążę i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze :)

Niestety nie polecam. Pominął ważne badania w przypadku mojej ciąży. Trafiłam do niego z polecenia kogoś kto chodził parę lat temu. Teraz najważniejsze są dla niego pieniądze, to już nie ten sam lekarz.