lekarz Piotr Kowalczyk

Najlepszy lekarz w Końskich... Pan doktor Kowalczyk zawsze na wizycie ma czas żeby wszystko wytłumaczyć dokładnie zbadać i pokierować co do dalszego leczenia nigdy się nie spieszy i z cierpliwością odpowiada na każde pytanie....uratował mi życie... Szczerze polecam pana doktora

Najlepszy lekarz w Końskich...

Pan doktor Piotr Kowalczyk dla mnie najlepszy ginekolog w Końskich. Miły, sympatyczny, uprzejmy wszystko wyjaśni dokładnie. Szczerze gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę bliźniaczą. Skierowana byłam na dodatkowe badania do Kielc i Łodzi. Dzieci były przygotowane do przyjścia na świat (dostałam sterydy), urodziły się przed czasem. Były wydolne krążeniowo i oddechowo. Na USG dopatrzył się rzeczy które przeoczyła Pani doktor - specjalistka z Łodzi. Polecam.

Niestety nie polecam. Pominął ważne badania w przypadku mojej ciąży. Trafiłam do niego z polecenia kogoś kto chodził parę lat temu. Teraz najważniejsze są dla niego pieniądze, to już nie ten sam lekarz.

nie polecam , miły tylko w gabinecie prywatnym , kiedy trafiasz do szpitala - zachowuje się jakby cię nie znał . Raczej już nie polecam tego ginekologa - w przeciągu pstatnich 7 lat zmienił się diametralnie , za dużo kasy wywąchał ...

Rutyna, rutyna, Kasa Kasa. A szkoda bo pan dość przyjemny tylko np. w kielcach za takie pieniądze ma się kompleksowe badanie a tu to byle szybko i kolejna pani. W końskich to tylko do Krzysztofika polecam, może mniej przyjemny ale przynajmniej profesjonalny i nie gna tak jak ten pan Kowalczyk (lekarz ginekolog a nie żaden doktor) . ale zdecydowanie nic za darmo u niego się nie otrzyma, nawet wypisanie recepty kosztuje 20zł, a że się chodziło do niego przez całą ciąże za kasę to juz nie ma znaczenia.

Bardzo miły pan doktor prowadził moja pierwsza ciążę i jestem zadowolona jako pacjentka pana Piotra Kowalczyka.

25 sierpnia 2011roku urodziłam zdrową i piękną córcię. Pan dr Piotr Kowalczyk był lekarzem prowdzącym ciążę i jestem zachwycona z opieki podczas ciąży i porodu. Polecam wszystkim kobietom zdecydowanie NAJLEPSZEGO NAJUCZCIWSZEGO NAJMILSZEGO PROFESJONALNEGO KOMPETENTNEGO LEKARZA W KOŃSKICH:)

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży i porodu pana dr Piotra Kowalczyka jest kompetentny,miły,lekarz z powołania NIE ŻADEN ŁAPÓWKARZ ja i większość znajomych jest z niego zachwycona polecam wszystkim kobietom w ciąży, nastolatkom i w każdym wieku naprwdę warto wybrać sie na wizyte do tego lekarza bo szczerze mówiąc to najlepszy lekarz w Konskich co tu dużo gadać:)

Dla mnie najlepszy ginekolog w Końskich. Odwiedziłam kilku poza nim i szczerze powiem, że nie ma nawet co porównywać. Teraz prowadzi moją ciążę i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze :)