dr Piotr Kowalczyk

Internista

3,7
3,7

Od kiedy jestem pacjentką Pana Doktora czuję się w pełni bezpieczna i "zaopiekowana". Kompleksowo i szczegółowo przeprowadza badanie, wnikliwie analizuje wyniki badań i zaleca, a wręcz wymaga troski o własne zdrowie. Ustala termin następnej wizyty absolutnie zgodnie z potrzebami. Niezmiernie cieszę się, że mam szczęście korzystać z pomocy i opieki Pana Doktora.

Lekarz który na podstawie badań krwi np, słabej hemoglobiny u mężczyzny 13,8 stwierdza nowotwór jelita grubego. Mój brat z tego powodu nie spał 2 tyg z nerw i zestresowania. Badania kolonoskopii i przewodu pokarmowego wykluczyły nowotwór. Dlaczego z podstawowego badania lekarz z wieloletnim doświadczeniem może powiedzieć pacjentowi, że to nowotwór, Nikomu nie polecam tego palanta. to lekarz który nie ma chyba oleju w głowie ,żeby komuś coś takiego powiedzieć bez potwierdzenia tego badaniami, Ale zastanawiam się ,że może był inny cel- wystraszyć pacjenta i zapłacenie przez niego zabiegu kolonoskopii. Konował nad konowałami, nie powinien być dyrektorem szpitala.

Koszt zbędnych badań lekarskich w tym kolonoskopii wyniósł 1300zł.

Okropny lekarz! Zero podejścia do pacjenta. Wyśmiewa objawy, nie słucha, na dostarczone wyniki badan nawet nie raczył spojrzeć. Na wizytę (prywatnie) czekałam ponad pół roku! Przyjął mnie w niespełna 10 min. Nie polecam.

Lekarz z powołania.Cierpliwy,szczgólnie w stosunku do starszych ludzi.Doładnie tłumaczy symptomy choroby i leczenie które zastosuje.Moja mama, która się u Pana Doktora leczy już od wielu lat(ma już 86 lat)zawsze mówi o Nim że jest to "młody ojciec starych ludzi". Panie Doktorze,dziękuję że Pan jest!!!

Bardzo dobry lekarz, świetny lekarz, doskonaly diagno sta.Widzi caly obszar a nie wycinek.Wysoka kultrura osobista

Godny polecenia innym lekarz.Wysoka kultura osobista, godny zaufania, dobry diagnostyk.Szkoda że ciągle zajęty.