lekarz Piotr Kowalski

3,2
2,7
2,6
2,8

Uwaga na tego bandytę!!! Nie polecam tego pseudolekarza!!! Dla tego gościa nie liczy się pacjent tylko kasa, kasa, kasa... Takich ludzi powinno się pozbawić prawa wykonywania zawodu!!!

To nie lekarz, to nieporozumienie. Prywatna wizyta za 100zl zero diagnozy. Rezonans barku proszę zrobić i drugiego też dla porównania. Jaki lekarz zaleca prywatnie badanie barku dla porównania za 450 zł??? To co on nie widział zdrowego?? Z bòlu byliśmy na ostrym dyżurze i dwòch ortopedów stwierdziło że wystarczy ust i że rezonans nic nie pokaże. Dzwonię i się grzecznie pytam o co chodzi i może wystarczy to usg zamiast rezonansu ktòry na oba barki kosztuje 900zł. Pan doktor niestety już nie był taki miły jak na prywatnej wizycie, był tak opryskliwy że skończyło się u mnie płaczem po zakończeniu rozmowy. Za mała skala bo uprzejmość to na poziomie -10

jest niezły w tym co robi. leczyłem sie w łodzi i było duzo gorzej.

jest niezły w tym co robi. leczyłem sie w łodzi i było duzo gorzej.

pierwszy raz byłem u tak niekompetentnego i ordynarnego lekarza.

pierwszy raz byłem u tak niekompetentnego i ordynarnego lekarza.

Miałem wybity bark. Nawet nie wiem kiedy nastawił, tak sie to szybko odbyło. Fakt, gościu trochę nerwowy, nie lubi jak sie mu za długo truje, ale konkretny, krótko i na temat. Ręka śmiga jak dawniej. Nie mam zastrzeżeń

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Skierniewice"?

NZOZ Kopernik
96-100 Skierniewice