lekarz Piotr Kowalski

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

2,7
2,9
2,6

Lekarz powinien isc juz na emeryture. Pierwszy raz byłem u tak niekompetentnego i ordynarnego lekarza.

Uwaga na tego bandytę!!! Nie polecam tego pseudolekarza!!! Dla tego gościa nie liczy się pacjent tylko kasa, kasa, kasa... Takich ludzi powinno się pozbawić prawa wykonywania zawodu!!!

To nie lekarz, to nieporozumienie. Prywatna wizyta za 100zl zero diagnozy. Rezonans barku proszę zrobić i drugiego też dla porównania. Jaki lekarz zaleca prywatnie badanie barku dla porównania za 450 zł??? To co on nie widział zdrowego?? Z bòlu byliśmy na ostrym dyżurze i dwòch ortopedów stwierdziło że wystarczy ust i że rezonans nic nie pokaże. Dzwonię i się grzecznie pytam o co chodzi i może wystarczy to usg zamiast rezonansu ktòry na oba barki kosztuje 900zł. Pan doktor niestety już nie był taki miły jak na prywatnej wizycie, był tak opryskliwy że skończyło się u mnie płaczem po zakończeniu rozmowy. Za mała skala bo uprzejmość to na poziomie -10

jest niezły w tym co robi. leczyłem sie w łodzi i było duzo gorzej.

jest niezły w tym co robi. leczyłem sie w łodzi i było duzo gorzej.

pierwszy raz byłem u tak niekompetentnego i ordynarnego lekarza.

pierwszy raz byłem u tak niekompetentnego i ordynarnego lekarza.

Miałem wybity bark. Nawet nie wiem kiedy nastawił, tak sie to szybko odbyło. Fakt, gościu trochę nerwowy, nie lubi jak sie mu za długo truje, ale konkretny, krótko i na temat. Ręka śmiga jak dawniej. Nie mam zastrzeżeń

Miałam poważnie złamaną rękę w nadgarstku, miałam odwapnienie,leczenie trwało prawie pół roku. Jeździłam po różnych lekarzach i poradniach i w Warszawie i w Łodzi. Powiem szczerze, w Skierniewicach nie jest jeszcze źle. Chodziłam do doktora Kowalskiego. Ręka już jest sprawna. Popatrzyłam sobie dokładnie przez ten czas na innych pacjentów,co do ich kultury i higieny, to czasami ręce opadają, a lekarz też człowiek, dla mnie bardzo dobry fachowiec, oby więcej takich.

Lekarz powinien isc juz na emeryture. Skrecilem noge w Warszawie, ale mieszkam w Skierniewicach. Poszedlem na zdjecie gipsu, a on mnie pyta co tu robię, Mimo tego ze mialem skierowanie. Nie dosc ze czeka sie godzinami w kolejce, a on sam ustawia ludzi, to jest łapówkarzem. Czuje sie jak Bóg w swojej małej kanciapie a nie ma żadnego pojęcia o leczeniu. Taki sam furiat jak jego syn.

Miałam duży problem z łokciem. Bolał mnie od 4 tygodni i nikt nie umiał mi pomóc. Lekarz rodzinny nie chciał skierować mnie do ortopedy, w końcu zrobił to. W Poradni Ortopedycznej tłok, że nie wiem. Lekarz przyjmował sam, chyba było z pięćdziesięciu pacjentów. Czekałam ze 3 godziny, a jednak zbadał mnie dokładnie, zlecił zdjęcia, obeirzał, powiedział, że mam łokieć tenisisty, zaproponował zastrzyk, potem rehabilitację. Na wszystko się zgodziłam i do dzisiaj nie cierpię. Ludzie różnie piszą, a ja i tak podziwiam tego lekarza, że w takich warunkach dawał sobie radę. A jak słuchałam czekających w kolejce jakie głupoty wygadują, to na prawdę dziwię się. Uważam, że to dobry lekarz i pracy to on tam lekkiej nie ma.

Wiele razy postawił mi zła diagnozę raz stwierdził że ,,MOŻE'' maź jakaś mi się zebrała pod kolanem i stwierdził że trzeba zrobić zastrzyk jak się potem dowiedziałam w klinice sportowej w Warszawie były to sterydy ale gdy kolano boli ponad 2 miesiące to za długo więc pojechałam do kliniki sportowej lekarz stwierdził uszkodzenie więzadła właściwego rzepki i zlecił rehabilitacje.