Piotr Kowalski

2,6
2,6
2,9
2,5

Poszłam do Pana Doktora i zamiast dokładnie mnie jeszcze przebadać, to wystawił mi leki na podstawie wywiadu. Nie wykonał żadnego USG. Nie zapytał nawet czy biorę jakieś inne leki, czy nie jestem na coś chora, czy nie mam problemów z ciśnieniem. Jednym z leków, który miał działać na moją dolegliwość był apodoxan, który jest lekiem na ciśnieniem. Osobiście dla Państwa zdrowia i bezpieczeństwa odradzam wizyty u Pana Doktora.

Osobiście dla Państwa zdrowia i bezpieczeństwa odradzam wizyty u Pana Doktora.

Syn poszedł do tego pana z wynikami na granicy normy. Szukał porady.pan zaproponował zmianę pracy i zaprzestanie aktywności fizycznej, ponieważ one może wpływają na słabsze wyniki.nie zaproponował leczenia, jakiegoś sposobu na poprawienie wyników, tylko zmianè stylu życia. Kpina. Wizyta w Skierniewicach kosztowała 180 zł za nic! Strata czasu i pieniędzy na wizytę u tego lekarza.nie polecam!!!odradzam!

Mam podobne wspomnienia z tym lekarzem, co inni komentujący na tej stronie. Pan dr nie daje dojść do słowa, irytuje się, kiedy zadaje mu się pytania. Wizyta trwa kilka minut – szybkie wnioski (czasem głośne myślenie na zasadzie „a może to, a może jednak nie”), recepta, opłata i cześć. Leki może będą trafione, a może nie. Problemy natury urologicznej to bardzo kłopotliwa sprawa dla każdego faceta – nie warto leczyć się u kogoś, kto traktuje pacjentów taśmowo i ma problem z zachowaniem pozorów empatii i uprzejmości.

lekarz nie uprzejmy w kontakcie z pacjentem wiec osobiście nie polecam, chyba ze ktoś chce wydać prywatne pieniądze i niewiele się dowiedzieć

Dr.mwngele.aadysta.liczy się tylko kasa i szybkość. Nigdy więcej! !!!oszust nie dajcie się nabrać to nie lekarz.

Według mnie świetny lekarz i cieszę się że na niego trafiłam ,żadnych komplikacji po zabiegu.Uważam też że ma fajne poczucie humoru które bardzo potrzebne jest chorym w szpitalu.Polecam

Konkretny,zdecydowany lekarz.Polecam ze schorzeniem prostaty.

Konkretny,zdecydowany lekarz.Polecam ze schorzeniem prostaty.

Wizyta w sprawie stulejki. Szybka diagnoza 5 min. Potem zabieg w dogodnym terminie. Nie zatrzymał mnie po zabiegu bym odpoczął, nic nie wyjaśnił, jeszcze tego samego dnia wracałem do niego z krwotokiem na rwanie szwów i zakładanie nowych. Gdyby nie automatyzm i chęć szybkiego obsłużenia miałbym mniej bólu i brak siedzenia w szpitalu przez 4 dni.

Wizyta trwa 3 min, leki i do domu, 100 wizyta , nastepny proszę.raczej więcej nie przyjdę do niego.

PROFESJONALIZM.PRAWDOMÓWNOŚĆ.HONOR.POLECAM.

PROFESJONALIZM.PRAWDOMÓWNOŚĆ.HONOR.POLECAM.