lekarz Piotr Kozar

2,5
2,4
2,6
2,1

Arogancki, nie słucha pacjenta. Nie wypisuje skierowania na badania. W celu wykonania badań odsyła do lekarza rodzinnego.

Traktuje pacjenta jak wroga. Strach o cokolwiek zapytać. Najlepiej jakby wogule się nie odzywać przyjąć receptę i wy..... Jako mojemu rodzinnemu lekarzowi od lat żaliłem się że bolą mnie stawy. Odpowiadał mi że jego też bolą. Teraz wyszła mi zaawansowana choroba stawów. A wystarczylo zwykle badanie kwasu moczowego. Nie polecam zwłaszcza jako reumatologa.

Żadnych skierowań na badania to cel tego Pana bo lekarzem rodzinnym nazwać tego pana nie można. Najlepiej jak są darmowe badania z ogólnopolskiego projektu bo tylko na takich bazuje. ZERO SKIEROWAN NA BADNIA z własnych comiesięcznych składek. Pacjent traktowany jak intruz po dwóch latach odpoczynku na teleporadach. Przemadrzaly i arogancki.

Przyjazny, wyrozumiały, kompetentny a przedewszystkim lekarz który indywidualnie traktuje każdego pacjęta. Bardzo dobry lekarz reumatolog. Polecam

Pan doktor ma niezwykły dar,sprawia ze pacjent czuje sie jak intruz,ktorego sie niechetnie przyjmuje i szybko zegna,najlepiej bez recepty a juz napewno bez skierowania na jakiekolwiek badania bo priorytetem jest polityka finansowa przychodni a nie leczenie ludzi.jak dla mnie-idealna definicja pojecia co znaczy minac sie z powolaniem.zdecydowanie odradzam.

Bardzo sympatyczny i kompetentny luzak. (luzak - tzn. widać, że nie pozwala roztkliwiać się pacjentowi nad sobą, ale traktuje chorobę jak coś, co po prostu trzeba przejść). Tylko raz miałam z nim kontakt, ale poleciłabym.

Obecnie zastanawiam się nad zmianą lekarza

Obecnie zastanawiam się nad zmianą lekarza

Przez tego Pana i jego zalecania omal nie skończyłam na stole operacyjnym. Nie potrafi przyznać się do błędu, nie kieruje do specjalisty, nie słucha pacjenta. Zdecydowanie odradzam wszystkim chorym!!!