lekarz Piotr Kretowicz

2,9
2,7

Dzięki pomocy doktora udało nam się zajść w ciążę, którą później u niego prowadziłam. Słyszałam nieciekawe opinie na temat jego zachowania, jednak wiedziałam, że jest świetnym specjalistą w USG. Negatywne opinie się nie potwierdziły, ani razu nie doświadczyłam od doktora niemiłego zachowania. Jest bardzo rzeczowy, nie rozwodzi się nie potrzebnie nad szczegółami, ale jeśli o coś dopytywałam to chętnie udzielał mi informacji. Jego zaangażowanie i doświadczenie uratowały mojej córce życie, w 38tc skierował mnie pilnie do szpitala, bo niepokoiły go przepływy dziecka. Miał rację i dzięki jego zaleceniom mam zdrową córeczkę. Będę mu wdzięczna do końca życia :) polecam- jednak nie nastawiajcie się, że będziecie sobie słodzić i że doktor będzie klepał po plecach i pełnił rolę waszej przyjaciółki ;)

Robiłam u doktora USG pierwszego trymestru i nigdy nikomu nie polecę. Przez całe badanie usłyszałam tylko 'wydaje mi się że jest dobrze', po wykonaniu badania dostałam wydruk i do widzenia. Wyniki badań odczytywał mi bardziej szczegółowo członek rodziny, bo kompletnie nie wiedziałam co jak odczytać. 300zł to dużo jak na tak niekompletną usługę, zwłaszcza że doktorowi się 'wydawało'- wiadomo że jest to badanie stresujące i lekarz powinien pacjentkę uspokoić, a takim tekstem słabo pomógł... Dodatkowo bardzo niegrzeczne testy, być może część kobiet takie zachowanie bawi, ale mnie wprawiło w dyskomfort. Generalnie po wyjściu z gabinetu byłam tak speszona, że mąż się przestraszył- inaczej powinno wyglądać pierwsze USG na którym dowiadujemy się że wszystko jest dobrze.
Do doktora trafiłam z polecenia, bo dobry specjalista- nie jestem w stanie tego ocenić po wizycie i zdawkowych komentarzach. A wiedza to nie wszystko, kultura i empatia u lekarza też jest istotna, tu mi tego brakowało.

Cudowna osoba i kompetentna w swoim fachu. Rzeczowy, konkretny, dokładny. Myślę, że większość negatywnych komentarzy wynika z żalu o coś, na co doktor Kretowicz nie miał wpływu: wykrycie ZD, poronienie lub z innej beczki - zadawanie głupich dociekliwych pytań lub podważanie jego zdania, a nikt tego nie lubi. Mi ten lekarz został polecony przez kilka kobiet, sprawdziłam na własnej skórze i będę polecać dalej.

Uprzejmość i kultura osobista lekarza na granicy chamstwa, okazywanie zrozumienia i zainteresowania pacjentką poniżej zera. Omijacie tego lekarza ginekologa dalekim łukiem.

Może doktor jest dobrym specjalistą, ale ja niestety tego nie odczułam. Trafiłam do szpitala Bielańskiego ,ponieważ mój synek miał krótką kość nosową. Wizyta trwała krótko, poza tym doktor był nie miły, nie wrażliwy na ludzkie cierpienie. USG robił chaotycznie często poprawiał. Poza tym wizyta trwała pięć minut. Wszystko było w porządku tylko kość nosowa była krótka doktor wyliczył ze ma 3,2 mm. Powiedział z uśmiechem ze nie da się nic zrobić, ze prawdopodobnie ma zespół downa. Ta wiadomość ścięła mnie z nóg. Doktor nawet nie powiedział ze to nie musi być prawda. Dopiero w Zakładzie Genetyki objęto mnie właściwą opieką, gdzie mnie doktor wysłał na konsultacje. Tam dowiedziałam się, że tam powinnam mieć pobrana od razu krew z pępowiny. Powiedziano, że o niczym to nie przesądza,szczególnie że wszystko było w porządku tylko ta kość nosowa była krótka. Na drugi dzień wykonano mi zabieg prenatalny - pobrania krwi z pępowiny. Teraz czekam na wynik.Dzień później pojechałam jeszcze skonsultować się z doktorem Zdunem w Pro Life Medical Care, gdzie doktor zrobił porządne usg.
Oglądał synka 40 min. 4 razy sprawdzał kość nosową i wyszła 5,5 mm. Powiedział,że nie wiedząc nic o tych badaniach nie skierował by mnie na ten zabieg. Poza tym sprawdził wszystkie narządy porządnie, bo przy zespole downa nie można patrzyć tylko na nosek jak stwierdził. Trzeba patrzeć czy nie ma zmian w mózgu w serduszku, kręgosłupie i czy stopy są normalne. wszystko wyszło w porządku. Na USG doktora Kretowicza doktor, powiedział że jest zrobione nie dokładnie i pozostawił to bez komentarza. To dało mi dużą nadzieje, że wyniki wyjdą dobrze.

nie rozumiem jak ten człowiek jeszcze pracuje w szpitalu!!!!! to nie lekarz to zwykły konował. wydał wyrok na mojego synka w 23tc mówiąc, że ma wszystkie możliwe wady genetyczne i nie ma żadnych szans. takie rzeczy powymyślał analizując jednocześnie wcześniejszych kilka prawidłowych usg od 3innych lekarzy. już tego samego dnia inna Lekarz współpracująca z tym człowiekiem wykluczyła te brednie. jednak to co wtedy przeżyłam zostanie na zawsze tym bardziej, że to chamski i bezczelny typ.

do dr Kretowicza chodzę od ok10 lat prywatnie, jeszcze będąc nastolatką wykrył u mnie powikłania płodności. Dzięki niemu teraz jestem w 39 tc!!! Gdy na początku ciąża była zagrożona od razu wysłał mnie do szpitala i zajął się mną tak jak tego oczekiwałam. Pan Piotr ma specyficzne poczucie humoru i do każdego podchodzi z dystansem, mimo to nie spotkałam się u niego z brakiem uprzejmości do mnie,nie miałam też nigdy wrażenia, że poświęca mi za mało czasu- wręcz przeciwnie sprawdzał na usg wsyztsko dokładnie i powoli, odpowiadał na moje pytania, zawsze pytał jak się czuje (również gdy w ciąży nie byłam). Gdy wg mnie coś się działo przyjmował mnie na usg między pacjentkami bez żadnej opłaty! Każdy ma jakiś charakter jednym pasuje drugim nie, dla mnie liczy się to jakim jest lekarzem. Lekarz ma leczyć, a nie przytulać i głaskać po główce mówiąc: bedzie dobrze. Ma być szczery, kompetentny i zaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla twojego przypadku. Polecam z całego serca!

Dr. Kretowicza znam od wielu lat. Był przy porodzie mojej Mamy, kiedy przychodził na świat mój brat i rok później ja. Dr. Piotra Kretowicza zawsze będę polecała swoim bliskim. Zarówno do "badań okresowych", leczenia i prowadzenia ciąży. Większość moich koleżanek i rodziny, po pierwszej wizycie, została pod opieką dr. Kretowicza. Dr. Piotr Kretowicz nigdy nie zawiódł mojego zaufania, jako lekarz i człowiek w jednej osobie. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Byłam świadkiem jak ten oto człowiek zwany "lekarzem" wymusił pierwszeństwo uderzając przez to w motocyklistę. Wyszedł z samochodu,przeszedł się na około tego oto auta,obejrzał szkody i na tym zakończyła się pomoc poszkodowanemu który leżał na asfalcie . Dla mnie to nie jest lekarz; lekarzem możemy nazwać osobę która nie tylko podczas swojego dyżuru ma obowiązek pomóc człowiekowi lecz również poza godzinami pracy.Widzieć leżacego na jezdni człowieka i nie mieć odruchu udzielenia pomocy albo chociaż zainteresowania się czy wszystko w porządku???? Według mnie takiej osoby nie można nazwać lekarzem -lekarz to ...

Byłam świadkiem jak ten oto człowiek zwany "lekarzem"
wymusił pierwszeństwo uderzając przez to w motocyklistę.
Według mnie takiej osoby nie można nazwać lekarzem -lekarz to nie tylko zawód lecz również powołanie.......
Według mnie "pan doktor" powinien utracic prawa do wykonywania zawodu oraz przestac nazywać się lekarzem........bo niestety-to za duże słowo......

Witam Pan który zwie sie lekarzem pomylił się z profesją. Nigdy nikomu nie polecę człowieka. Jego pierwsze imię to Mamona-płacisz masz nie spadaj!. Rozumiem że lekarz jest zobowiązany pomagać ale nie ten Pan. Drogi Pani jeśli to przeczytasz- żal mi ciebie- i twojego syna któremu dałeś nawzwisko wypchnąłeś na lekarza a teraz swoim postępowaniem ciągniesz w dół-zmień zdanie i odejdź od zawodu !!!!!!!!!!!

Witam