lekarz Piotr Król

Radioterapeuta

Król Piotr jest lekarzem konkretnym i rzeczowym. Stara się robić dla pacjenta więcej niż do niego należy. Bardzo dobry specjalista. Wreszcie trafiłem na lekarz który mi pomógł. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Tragedia. Nie uprzejmy nie wytłumaczy na czym rzecz polega cham straszny nie miły naburmuszony wydaje mi się że nie ma pojęcia co robi a jak robi to z łaska straszna ma karę że musi tam być i przyjmować pacjenta no coś strasznego. W życiu się nie spotkałam z takim beszczelem dla pacjenta który ciężko choruje bardzo ciężko na raka. Uciekajcie !!!!

super lekarz-super gość mówię to na podstawie własnej autopsji oraz po licznych rozmowach z pacjentami którzy mieli do czynienia z doktorem Piotrem Królem