Piotr Kubiak

1,9
2,4
1,5
1,7

Mam doktor może i jest kompetentny ale jest tak niemiły i nieuprzejmy, zero podejścia do dzieci, które jeszcze potrafi wyzwać. Gdyby miał jakąś konkurencję w rejonie to może byłby bardziej kulturalny. Potrafi nawet zbesztać pielęgniarkę przy pacjentach, zero kultury. A i nie warto się do niego spóźniać;/

popieram przedmowcow ten lekarz niepowinien wogole leczyc jest niemily wredny opryskliwy niepolecam go nikomu bylam dwa razy i juz wiecej niepujde

Okropny lekarz. Niemiły, gburowaty, nie wiem jak on został pediatrą. I taki lekarze dostaje jeszcze kontrakt z NFZ.

Nie polecam nikomu tego lekarza. Moim zdaniem pomylił się z wyborem zawodu albo ma już za dużo pieniędzy. Pan doktor jest nieprzyjemny dla dzieci bardzo niemiły chociaż byłam na wizycie prywatnej. Zrobiłam zalecane badania z krwi dziecku za ponad 300zł z wizytą a pan doktor nie miał niestety czasu aby krótko omówić wyniki tylko z tymi badaniami wypchną nas do lekarza ogólnego aby ustalić dziecku dietę eliminacyjną. Porażka. Jak tacy lekarze mogą jeszcze pracować w tych czasach. Odradzam.

lekarz niemiły, strach się bać. Czasem jest wredny, czasem przyjazny. Pielęgniarka natomiast bardzo uprzejma i miła.

byłam z dzieckiem....już więcej nie pójdę.....I nie polecam... zostałam potraktowana jak intruz,natręt...i zero wyrozumiałości dla zachowania dziecka....typu,śmiech,płacz,rozmowa w poczekalni....a przecież to pediatra...Pielęgniarka też nie lepsza....

byłem u doktora Kubiaka trzykrotnie na wizycie we Wrześni. Traktuje pacjentów jako intruzów, jest wyjątkowo nieuprzejmy, zarozumiały i bezczelny, bardzo nieprzyjemny człowiek, ponadto trywialnie mówiąc gbur. Nie podważam jego kompetencji, jednakże jakość obsługi pacjenta jest naganna. Pielęgniarka która pracuje u doktora Kubiaka po prostu nie daje sobie rady, jest niekompetentna a jej praca zdecydowanie ją przerasta. Podczas trzech wizyt które odbyłem z doktorem nie było praktycznie żadnej rozmowy na temat mojej choroby, zapisał tylko to co mu powiedziałem i wyraźnie dało się czuć że "wypycha" mnie z gabinetu, bo ma ...

Podczas trzech wizyt które odbyłem z doktorem nie było praktycznie żadnej rozmowy na temat mojej choroby, zapisał tylko to co mu powiedziałem i wyraźnie dało się czuć że "wypycha" mnie z gabinetu, bo ma kolejnych petentów, człowiek opryskliwy wręcz. Nie polecam. Lepiej poszukać innego lekarza, tak też zrobiłem.

Lekarz godny polecenia, cierpliwy, słucha pacjenta. Dokładnie wytłumaczył przebieg badania, oraz leczenia.