prof. dr hab. n. med. Piotr Kułakowski

Kardiolog

1 kwietnia 2015 ekipa pod nadzorem prof. Kułakowskiego w składzie: prof. Piotr Kułakowski, dr.T. Kryński, dr. A.Sikorska, dr. J. Baran oraz piel. M. Misiewicz przeprowadziła mi ablację serca. Nawet nie wiem jak mam dziękować tym cudownym lekarzom, kompetentnym fachowcom oraz wspaniałym ludziom. Oprócz ogromnej znajomości swego zawodu są też skromnymi ludźmi, którzy wykazują troskę o zdrowie pacjenta, czym zyskują wielkie zaufania, co dla nas pacjentów jest szczególnie ważne. Miałam takie poczucie bezpieczeństwa, że od razu wiedziałam, że trafiłam we właściwe ręce. Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna. Przywrócili mi wiarę w ...

dr. J. Baran oraz piel. M. Misiewicz przeprowadziła mi ablację serca. Nawet nie wiem jak mam dziękować tym cudownym lekarzom, kompetentnym fachowcom oraz wspaniałym ludziom. Oprócz ogromnej znajomości swego zawodu są też skromnymi ludźmi, którzy wykazują troskę o zdrowie pacjenta, czym zyskują wielkie zaufania, co dla nas pacjentów jest szczególnie ważne. Miałam takie poczucie bezpieczeństwa, że od razu wiedziałam, że trafiłam we właściwe ręce. Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna. Przywrócili mi wiarę w prawdziwych solidnych lekarzy i dobrych ludzi, którzy oprócz znajomości swego fachu są naszymi przyjaciółmi. Chciałam również podkreślić, że wszyscy lekarze i pielęgniarki na oddziale kardiologii są cudowni. Mówię to z całym przekonaniem. Reprezentują medycynę na światowym poziomie i stanowią wzór dla kolegów po fachu . Jeśli zajdzie taka potrzeba to polecam leczenie w tym szpitalu i na tym oddziale a na pewno się nie zawiedziecie. Piszę to z wielką odpowiedzialnością. Z całego serca dziękuję za wszystko Panie profesorze oraz całęj Pana ekipie
Pacjentka Bożena Marecka

Witam serdecznie. Jestem po zabiegu czwartej ablacji. Trzy poprzednie wykonane w innych placówkach były nieskuteczne a trzecia wręcz znacznie pogorszyła mój stan, następnych nie za bardzo chciano mi już robić .Zwątpiłem w możliwość wyleczenia. Szczęśliwie trafiłem do pana profesora P. Kułakowskiego w szpitalu Grochowskim przy ul.Grenadierów w Warszawie, gdzie wraz z zespołem dr J. Baran, dr A.Sikorską i piel M. Misiewicz zostałem poddany kolejnej SKUTECZNEJ ablacji.Wszystkie dolegliwości ustąpiły, powróciła mi chęć do życia i spełniania marzeń. Dziękuję z całego zdrowego serca i gorąco pozdrawiam. Kazimierz Sz.

Dziękuję z całego zdrowego serca i gorąco pozdrawiam.
Kazimierz Sz.

Wczoraj zespół prof.Kułakowskiego wykonał mi na Fioldorfa 40 zabieg ablacji.Przed zabiegiem czytałem wiele bardzo pozytywnych opini o profesorze ale to wszystko mało żeby oddać to co czuje . Takich ludzi nie spotyka się na codzień .Podejście do pacjenta,profesionalizm zaangażowanie to Himalaje tego czego oczekujemy od lekarza . Zespół profesora to dr. Kryński , dr. Sikorska , pielęgniarka Soszyńska to ludzie którzy przywracają wiarę w lekarzy największym sceptykom. Nie ma słów którymi chciałbym podziękować profesorowi i jego zespołowi . DZIĘKUJĘ BARDZO

Miałem przeprowadzony zabieg crioablacji w szpitalu "Grochowskim", prof. Kułakowski wraz z całym zespołem (dr.Sikorska ,dr.Baran i p.Małgosia ) to sa osoby na odpowiednim miejscu . Dzieki nim zdecydowałem się na ten zabieg,wytlumaczyli mi ze zabieg ablacji jest jedyna narazie możliwością pozbycia się napadowego migotania przedsionków. Zabieg trwal 3 godziny i dla zniedecydowanych jedynie powiem ze nie jest to wcale takie bolesne ani straszne,najbardziej uciążliwe jest długie leżenie w jednej pozycji tuz po zabiegu (w moim przypadku 12h) . Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za ich profesjonalizm i szczerze miłe podejscie do ...

Miałem przeprowadzony zabieg crioablacji w szpitalu "Grochowskim",
Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za ich profesjonalizm i szczerze miłe podejscie do pacjeta .

Kilka lat temu cierpiałem na napadowe migotanie przedsionków, które trwało już od kilku lat. Profesor zaproponował mi i wykonał zabieg krioablacji, który definitywnie wyeliminował migotanie. Rzadko spotyka sie tak kompetentnego, uprzejmego i taktownego lekarza.

POLECAM ZDECYDOWANIE. Budzi zaufanie, uprzejmy, kompetentny. Nieobojętny na stan psychiczny pacjenta - zadaje sobie trud wyjaśnienia i uspokojenia.

Jestem pacjentką prof. P. Kułakowskiego od roku, miałam już wykonywany zabieg ablacji. Twierdzę, że to profesjonalista i jeden z tych co lekarzami zostali z powołania. Polecam współpracę z Profesorem, bo na usta cisną się same dobre słowa. Wiem, że na stałe wykonuje zabiegi w Szpitalu Grochowskim przy ul. Grenadierów, ale oprócz tego jest w prywatnej klinice na Fieldorfa i przyjmuje prywatnie przy Al. Stanów Zjednoczonych.

Profesor Piotr Kułakowski jest wzorem lekarza wiernego wspaniałej przysiędze Hipokratesa. Walczy z chorobą aż do zwycięstwa. To wielki dar losu być w gronie jego pacjentów i dziękuję opatrzności, że ten dar przypadł mi w udziale. O takich lekarzach powinno się mówić, pisać i pokazywać ich w mediach, które niestety nie doceniają jakie skarby kryje polska medycyna.

byłem dwukrotnie na kierowanym przez niego Oddziale Kardiologii Szpitala Grochowskiego. Super lekarz, super człowiek, super organizator. zrobił mi ablację w ramach ubezpieczenia. 1000% cierpliwości serca i miłości do pacjentów i podwładnych. Oddział Kardiologii szpitala grochowskiego to chyba najlepsza placówka jeżeli chodzi o stosunek do pacjenta nie tylko w Warszawie. Adam Lisiecki

Jestem ciężkim przypadkiem zaburzeń rytmu serca. Dopiero profesor Kułakowski właściwie mnie zdiagnozował, wykonał też dwa zabiegi ablacji. Jeśli chodzi o kompetencje i kreatywność, to prawdziwy dr House wśród polskich lekarzy;) A przy tym bardzo ciepło podchodzi do pacjentów, jest serdeczny, ma poczucie humoru, co bardzo pomaga w procesie leczenia. Wspaniały człowiek, cieszę się, że na niego trafiłam!