lek. dent. Piotr Kupiec

Pan doktor na medal. Uprzejmy i kompetentny. Słucha pacjenta i spokojnie podchodzi do zabiegów. Polecam!

Pan Doktor wyrywał mi górną czwórkę.Zrobił to w sposób profesjonalny, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Dziękuję bardzo.Jestem wdzięczna bo każde rwanie wiąże się u mnie z wielkim stresem ze względu na komplikacje , które zawsze miałam.Polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora Piotrusia:)

Wspaniały dentysta inteligentny ze wspanialym podejsciem do pacjenta pelen szacunek dobry czlowiek dobra dusza

Wspaniały dentysta ! Świetnie tłumaczy dany problem, chętny udzielać pomocy, potrafi rozładować stres związany z czekającym nas zabiegiem. Uratował mi zęba , którego bałam się ze stracę. Do tego bardzo sympatyczny i profesjonalny ;) Bez watpienia mogę powiedzieć , że lepszego dentysty w Tarnowie nikt nie znajdzie :)

Do tego bardzo sympatyczny i profesjonalny ;)

Bardzo dobry dentysta, miły, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Ja, jako osoba, która panicznie bała się zabiegów dentystycznych jestem w stanie polecić tego lekarza w 100%. Pełen profesjonalizm.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT