lek. dent. Piotr Kupiec

Pan Doktor wyrywał mi górną czwórkę.Zrobił to w sposób profesjonalny, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Dziękuję bardzo.Jestem wdzięczna bo każde rwanie wiąże się u mnie z wielkim stresem ze względu na komplikacje , które zawsze miałam.Polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora Piotrusia:)

Pan doktor na medal. Uprzejmy i kompetentny. Słucha pacjenta i spokojnie podchodzi do zabiegów. Polecam!

Wspaniały dentysta inteligentny ze wspanialym podejsciem do pacjenta pelen szacunek dobry czlowiek dobra dusza

Polecam Doktora, świetna ręka, zostałam skierowana innego gabinetu, doktor zgodził się mnie przyjąć, do wyrwania dwa ogromne zęby, troszkę piekło przy znieczuleniu ale minimalnie, pomału wszystko wytłumaczył, nic nerwowo, pełne opanowanie, reszta zabiegu bezbolesna!!!!! polecam, zdjęcie na miejscu, założone szwy, gojenie rewelacja. Pozdrawiam pacjentka z przed świąt :)

To jest dentysta godny polecenia! Profesjonalny, rzeczowy, staranny do tego sympatyczny ;) Gdyby nie on... jako nastolatka chodziłabym w sztucznej szczęce bo wcześniejsza Pani doktor... pogorszyła tylko stan moich zębów ... Godny polecenia jak mało kto !

To jest dentysta godny polecenia!
Profesjonalny, rzeczowy, staranny do tego sympatyczny ;)
Godny polecenia jak mało kto !

Bardzo dobry dentysta, miły, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Ja, jako osoba, która panicznie bała się zabiegów dentystycznych jestem w stanie polecić tego lekarza w 100%. Pełen profesjonalizm.

Wspaniały dentysta ! Świetnie tłumaczy dany problem, chętny udzielać pomocy, potrafi rozładować stres związany z czekającym nas zabiegiem. Uratował mi zęba , którego bałam się ze stracę. Do tego bardzo sympatyczny i profesjonalny ;) Bez watpienia mogę powiedzieć , że lepszego dentysty w Tarnowie nikt nie znajdzie :)

Do tego bardzo sympatyczny i profesjonalny ;)

Wspaniały lekarz z powołaniem, świetne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i ponadto każdego traktuje indywidualnie, stawia na jakość, bardzo uprzejmy i pomocny. Polecam każdemu.

Polecam Pana dr. Piotra Kupca jako świetnego specjalistę, znakomitego lekarza i po prostu świetnego młodego człowieka. Wróżę Panu zawrotną karierę Panie doktorze.

Polecam! Chętnie skorzystałabym po raz koleiny z usług Pana doktora ;D

Polecam! Chętnie skorzystałabym po raz koleiny z usług Pana doktora ;D

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT