lek. dent. Piotr Kupiec

Lepszego lekarza nie znam. Pan doktor naprawdę opiekuje się pacjentami. Bardzo sympatyczny i zawsze chętny by doradzić. Profesjonalizm w 100%.

To świetny specjalista, bardzo profesjonalnie przeprowadził zabieg i ma niesamowicie pozytywne podejście do pacjenta. Przy nim stres znika. Bardzo polecam tego lekarza.

Pełny profesjonalizm i zaangażowanie ze strony lekarza. Dużo poświęca czasu dla pacjenta, tłumaczy i podchodzi indywidualnie do każdego przypadku. Sprawna ręka jeśli chodzi o usuwanie. Polecam przy ósemkach :)

Trafiłem do doktora z polecenia. Robił zabieg wsczepienia 3 implantów zębowych. Bardzo dokładnie objaśnił na czym zabieg będzie polegał. Przez cały okres leczenia na bieżąco interesował się stanem zdrowia. Czułem się bezpiecznie i pewnie. Zabieg zupełnie bezbolesny. Szczerze polecam lekarza!

Także serdecznie polecam Pana Doktora! Usuwałam ósemki i prywatnie i na NFZ--w obu przypadkach wizyta przebiegła szybko (ok 15min) i bezproblemowo. Jeśli ktoś obawia się zabiegu usuwania zębów- przy Panu Doktorze nie ma czego :)

Także serdecznie polecam Pana Doktora!

Z całego serca polecam Pana doktora . Panicznie boję się dentysty , jednak u Pana doktora dzięki jego perfekcji strach mija . Zabieg wyrwania zęba przeprowadzony perfekcyjnie , przygotowanie do założenia implanta również . Prawdziwy lekarz z powołania , otwarty na ludzi , miły , kompetentny a przy tym profesjonalistą ., Słucha ,tłumaczy, nie zbywa pacjenta , w pracy daje z siebie wszystko . Polecam 😎

Z całego serca polecam Pana doktora .

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Przeprowadzal u mnie zabieg regeneracji kosci prad usuniecia coworker pod implanty. Naprawde nie spodziewalam sie az takiego profesjonalizmu. Przede wszystkim Pan doktor slucha pacjenta I jest niesamowicie uprzejmy czego niestety w dzisiejszych czasach bardzo brakuje. Bede kontynuowac leczenie u Pana doktora Dlatego ze wiem ze jestem w Dobry h rekach.

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem! Pierwszy raz miałam wyrywanego zęba (osemke). Pan doktor cały zabieg przeprowadzil w 15 min (samo wyrwanie trwało parę senkud) ! Jestem bardzo zadowolona ,ponieważ za nim weszlam do gabinetu stresowalam się ogromnie. Pan doktor bardzo miły , wyrozumialy i zna się na rzeczy. Polecam jeszcze raz !

Pan doktor na medal. Uprzejmy i kompetentny. Słucha pacjenta i spokojnie podchodzi do zabiegów. Polecam!

Pan Doktor wyrywał mi górną czwórkę.Zrobił to w sposób profesjonalny, ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Dziękuję bardzo.Jestem wdzięczna bo każde rwanie wiąże się u mnie z wielkim stresem ze względu na komplikacje , które zawsze miałam.Polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora Piotrusia:)