Na prawdę super lekarz. Ponad 3 miesiące bolał mnie nadgarstek. On jako jedyny lekarz mi pomógł. Trafna diagnoza, szybkie leczenie. Ból póki co nie powrócił mimo, że lekarz ostrzega, że jest to całkiem możliwe. Teraz chodzę do Pana Doktora z cierpnącą ręką. Zlecone badania, leki. Diagnoza to ciesnie nadgarsta. Zobaczymy jaki będzie efekt leczenia. Póki co jestem zadowolona z leczenia u tego lekarza.

Jestem pacjentką Pana doktora i jako pierwsza napiszę -lekarz z powołania , mający czas dla Pacjenta i niesamowitą empatię , potrafi wybrać sposób leczenia optymalny dla pacjenta !więc Panie doktorze następna połamana kończyna w mojej rodzinie -tylko u Pana !

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Dąbrowa Górnicza"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Zawiercie
PRYWATNY GABINET LEKARSKI
Al. J. Piłsudskiego 28 A lub w SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. SZ. STARKIEWICZA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ ul. Szpitalna 13
41-303 Dąbrowa Górnicza
CENTRUM MEDYCZNE