lekarz Piotr Kusiak

Ortopeda

Na prawdę super lekarz. Ponad 3 miesiące bolał mnie nadgarstek. On jako jedyny lekarz mi pomógł. Trafna diagnoza, szybkie leczenie. Ból póki co nie powrócił mimo, że lekarz ostrzega, że jest to całkiem możliwe. Teraz chodzę do Pana Doktora z cierpnącą ręką. Zlecone badania, leki. Diagnoza to ciesnie nadgarsta. Zobaczymy jaki będzie efekt leczenia. Póki co jestem zadowolona z leczenia u tego lekarza.

Jestem pacjentką Pana doktora i jako pierwsza napiszę -lekarz z powołania , mający czas dla Pacjenta i niesamowitą empatię , potrafi wybrać sposób leczenia optymalny dla pacjenta !więc Panie doktorze następna połamana kończyna w mojej rodzinie -tylko u Pana !