lekarz Piotr Kuźnik

3,7
3,5

Absolutnie nie polecam. Leczyłam przez dłuższy czas zęby i wszystkie są do poprawy. Dwa zeby leczone kanałowo są do usunięcia, ponieważ Pan Doktor w jednym mi przepchał kanał, a w drugim zębie jeden kanał zostawił niedrożny. Teraz te obydwa zęby mam do usunięcia (stan zapalny). W dwójce i trójce miałam plomby do wymiany i Pan doktor "zaciągnął mi" całe te zęby plombom (niby taka licówka) w odcieniu szaro-baiałym co dało efekt sztucznych zębów, bo ich kolor bardzo odbiega od pozostałych. Dwukrotnie wybielał mi zeby bez najmniejszego rezultatu, poniewaz wybielanie było wykonane nieprawidłowo. Za drugim razem wybielając miałam poparzoną całą dolną wargę. Dodam, ze usługi są bardzo drogie i szczerze nie polecam. Na plus jest atmosfera w gabinecie (pan doktor opowiada dowcipy) i nowoczesny gabinet.

Zdecydowanie nie polecam, za uprzejmość dałbym mu nawet 10, niestety na tym kończą się pochwały. Jako stomatolog przede wszystkim powinien być kompetentny. A pan Kuźniak nie posiada ani umiejętności ani wiedzy by pracować w zawodzie. Przez jego nieudolność straciłem 6 zębów. Teraz czeka mnie wstawianie implantów ponieważ są już nie do uratowania. Ceny - ma z kosmosu. Za jedynkę zapłaciłem ponad 1500 zł. Każdą reklamację traktował jako płatną wizytę. Czy zna ktoś prawnika specjalizującego się w pozwach przeciw niekompetentnym lekarzom? Chcę podać go do sądu za zniszczenie uzębienia.

Pan Piotr Kuźnik majacy gabinet przy ulicy Jasnogórskiej to profesjonalistą dlatego że podejmując się leczenia lub rwania wie co robić, jest pewny siebie i co ważne posiada sprzęt oraz środki które zapewniają bezbolesne rwanie czy leczenie zębów. Osobiście podejmowałem próby znalezienia stomatologa w moim rejonie (okolice Rędzin) lecz zawsze byłem niezadowolony bo gabinety stare, brudne i nieprzyjemne, jakość leczenia marna lub tragiczna szczególnie w miejscowości Mstów w gabinecie państwa Chodackich, których odradzam zdecydowanie. W dniu 02.01.2009 (weekend noworoczny)szukałem stomatologa do usunięcia zęba bo strasznie nawaliła moja ósemka i przejechałem całą ...

Osobiście podejmowałem próby znalezienia stomatologa w moim rejonie (okolice Rędzin) lecz zawsze byłem niezadowolony bo gabinety stare, brudne i nieprzyjemne, jakość leczenia marna lub tragiczna szczególnie w miejscowości Mstów w gabinecie państwa Chodackich, których odradzam zdecydowanie. W dniu 02.01.2009 (weekend noworoczny)szukałem stomatologa do usunięcia zęba bo strasznie nawaliła moja ósemka i przejechałem całą Częstochowe za pomocą, i co lipa.
Ale od Pana Piotra Kuźnika pomoc otrzymałem nawet w taki dzien, przyjechał specjalnie. Wyrozumiałość, profesjonalizm oraz fachowość cechuje tego człowieka. POLECAM W 100%
Pozdrawiam serdecznie Panie doktorze i jeszcze raz dziękuje z pomoc. Norbert z Rędzin

Jeśli chcesz mieć dobrze wyleczone zęby, nigdy nie idź do tego naciągacza. Potrafi swoją uprzejmością omamić pacjenta a każda 15-o minutowa wizyta (bo tyle maksymalnie trwa u niego wizyta) to 100 lub 150 zł. Leczenie kanałowe jednego zęba to przynajmniej 4 wizyty a jak wziął już 500 zł to powiedział że zęba nie da się uratować i wziął 100 za wyrwanie. Nie zgadza się by pacjent nie przyjął znieczulenia, mimo że ubytek jest niewielki. Wszystkie plomby, na które udało mu się mnie naciągnąć niestety są fatalnie uformowane. Cała moja rodzina ma podobne zdanie, dlatego korzystamy z usług innego stomatologa, który jest równie dobry i uczciwy bo cena za leczenie mieści się w granicach rozsądku.

Od kilku lat dr. Kuźnik "opiekuje" się całą naszą familią (i bliższą i dalszą). Z usług jesteśmy bardzo zadowoleni. Na wielki plus jest to, że potrafi doradzić co zrobić aby było lepiej, ale potrafi też odradzić zabieg który byłby niekorzystny. Wykrycie komórki rakowej w szczęce u mojej Mamy i Jego "upór", mimo pierwszego wycinka który dał wynik negatywny, spowodowały że moja rodzicielka jest już po operacji i jest wszystko OK. I za to przede wszystkim dziękuję. Ale podsumowując - chodzimy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ale podsumowując - chodzimy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Super Dentysta, kompetentny, zna się na swojej pracy!!!!! Potrafi tworzyć cuda tam gdzie inni się poddali...,pełen profesjonalizm, świetny i bardzo miły personel, ceny w porównaniu z innymi gabinetami absolutnie przystępne! W sytuacjach awaryjnych zawsze pomoże, nawet w niedziele czy święta. .Jest to jeden z nielicznych lekarzy z powołania. Mam trochę rozeznania, gdyż wcześniej odwiedziłam wiele innych gabinetów aż trafił i to jest moje szczęście, do gabinetu Pana Doktora. Byłam pozytywnie zaskoczona tak doskonałym podejściem do pacjenta. Jestem dość wymagająca, dlatego tym bardziej doceniam tak profesjonalną i miłą obsługę. Bardzo gorąco polecam każdemu!!!

Gorąco nie polecam ! Po chirurgicznym wyrwaniu ósemki doktor nie założył szwów, później wdało się zakażenie do górnej zatoki. Wszystko skończyło się w szpitalu na czyszczeniu zatok i bólami tej zatoki do dnia dzisiejszego przy zmianach pogody. Jeszcze dodam, że po wyrwaniu kilkakrotnie chodziłam do niego na kontrole i mówiłam , że coś jest nie tak. Na co doktor "wszystko prawidłowo się goi"

Potwierdzam w stu procentach pozytywne opinie o Panu Doktorze. Nie ma sobie równych. Przesympatyczny człowiek z ogromną wiedzą. Ceny odpowiednie jak za usługi na wysokim poziomie. Polecam i jeszcze raz polecam.

Lecze sie u Pana doktora od kilku lat. Zarowno ja, jak i moja rodziczna korzystamy z uslug p. Piotra. Nigdy mnie nie zawiodl, zawsze bylem zadowolony (chociaz czasem bolalo, jak to u dentysty). Cenowo zdecydowanie jeden z najtanszych w Czestochowie (szczegolnie dla studentow czy uczniow). Polecam goraco i na pewno jak bede mial problemy z moimi zebami, pojawia sie u p. doktora.

Chodzę do doktora od kilku lat, leczy się też tam moja rodzina i znajomi. Potrafi wyjaśnić w czym tkwi problem i doradzić sposób leczenia. Myślę, że warto wybrać się na wizytę do tego lekarza!