lekarz Piotr Lasatowicz

Przykro mi to pisać, bo byłam bardzo entuzjastycznie nastawiona po pierwszej wizycie, ale ostatnia wizyta u pana doktora pozostawiła na długo negatywny i traumatyczny stosunek do ciążowych wizyt kontrolnych, który na szczęście z każdą wizytą u nowej lekarki powoli znika. Pan doktor poświęcił na USG może 3 minuty (teraz już wiem, że nie jest to standard), przy czym powiedział tylko co jest nie tak, nie objaśniając szerzej na czym polega problem, i jakie są jego realia. Z gabinetu wyszłam ze łzami, ponieważ informacja dodatkowo została przekazana w bardzo nietaktowny i nieempatyczny sposób. Wszystko musiałam doczytać sama i dowiedzieć się od innych lekarzy aby w ogóle móc się uspokoić. Kolejnego dnia na badaniach prenatalnych okazało się, że pomiar, którego dokonał pan doktor ZNACZNIE się różnił, jednak zanim do tego doszło mieliśmy zafundowaną najgorszą dobę w naszym życiu. Nie chcę już wnikać czy to błąd pomiaru jednak niestety coś jest w opiniach, że pan doktor sprawdza się w wizytach, kiedy nie napotyka żadnych problemów. Już w to, że proponował furaginę na zapalenie pęcherza, gdzie sama musiałam zasugerować, że czytałam, że w ciąży nie powinno się jej zażywać nie będę głębiej wnikać. Bardzo mi przykro, bo liczyłam na dobrą opiekę w takim szczególnym dla mnie czasie.

Lekarz z powołania brdzo dokładny i profesjolany odpowiada na wszystkie pytania stawia szybką diagnozę dokładnie wszystko wyjaśnia i pokazuje nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem trafiłam do Pana doktora z ciaza powikłaną (Zespół Edwardsa) stanem po 3 cc doktor również wykonywał moje 4 ciecie jego obecność na sali operacyjne sprawiła że strach nie był taki duzy i jako po 4 cc doszlam do siebie najszybciej zawsze mogłam na niego liczyć jest godny polecenia

Lekarzem milym ,usmiechnietym to jest jak najbardziej wszystko jest super jak nie ma problemow i wszystko jest ok,schody zaczynaja sie wraz z problemami z ktorymi to niestety Pan doktor nie potrafi sobie poradzic.Polecam dla kobiet u ktorych wszystko jest ok i nie ma zadnych problemow,ktore potrzebuja tylko badania kontrolnego,zrobienia cytologii,i dla kobiet ktore nie maja problemow z ciaza ktora przebiega ksiazkowo.

Bardzo dobry specjalista, wspaniałe podejście do pacjentki, poświęca tyle czasu ile potrzeba, zdecydowanie polecam tego lekarza.

Lekarz dokładny, delikatny, bardzo uprzejmy; odpowiada na wszystkie pytania.

Lekarz dokładny, delikatny, bardzo uprzejmy; odpowiada na wszystkie pytania.

Pan doktor bardzo sympatyczny, kompetentny, odpowiada na wszystkie pytania, zresztą bardzo cierpliwie. Jest bardzo wnikliwym lekarzem, dochodzi do przyczyny dolegliwości. Faktycznie sam nie wychodzi z propozycją badania piersi ale jeśli się mu o tym wspomni robi badanie, bez okazywania łaski. Lekarz bardzo delikatny. Polecam każdej kobiecie.

Ja nie jestem zadowolona z niego cala moja ciaze prowadzil prywatnie udalo mi sie jedna z ostatnich wizyt na kase chorych zapisac inie chcial mi nawet skierowania na badania wypisac oprocz tego nie podchodzil do mojej osoby indywidualnie jezeli chodzi o dodatkowe choroby co okazalo sie na wizycie u innego lekarza nie robil mi badan ksiazeczki nie uzupelnial za usmiech i zrobienie usg bral 70 zl po porodzie mam sie wstawic na kontrole i do niego juz nApewno nie pojde

Super lekarz-polecam gorąco.Miły ,sympatyczny-ma dużo czasu dla swoich pacjentek.

Doktor jest uprzejmy i lubi pożartować niestety nic nie jest dla niego problemem. Żaden problem z którym sie do niego zwracałam nie był godzien zainteresowania, ani wyjaśnienia...

Jak dla mnie wspaniały lekarz, dokładnie zbada, zawsze uspokoi. Rewelacja

Jak dla mnie wspaniały lekarz, dokładnie zbada, zawsze uspokoi. Rewelacja