lekarz Piotr Lasatowicz

Jak dla mnie wspaniały lekarz, dokładnie zbada, zawsze uspokoi. Rewelacja

Jak dla mnie wspaniały lekarz, dokładnie zbada, zawsze uspokoi. Rewelacja

Na pewno miły i sympatyczny, ale odkąd ma ogrom pacjentek przestał przykładać się do swojej pracy. Póki chodzi się do niego na rutynowe badania lub po recepty to jest okej, ale kiedy pojawiają się problemy to już nie jest tak różowo. Bagatelizuje liczne nieudane próby zajścia w ciążę, nie zleca badań tylko każe czekać ( nie wiem na co ) i próbować. Po 8 miesiącach zmieniłam lekarza, który zlecił odpowiednie badania i od razu znalazł się powód niezachodzenia w ciąże. Tak więc niestety, ale ja jestem rozczarowana...

BARDZO DOBRY LEKARZ.DOKŁADNIE TŁUMACZY I CO WAZNE ROBI DOKŁADNE BADANIA. JEST KONKRETNY I RZECZOWY.WSZYSTKIM PANIOM POLECAM!

Bardzo dobry lekarz,polecam...Czasem widać,trochę przemęczony ale poświęca dużo czasu na swoją pracę,więc nie ma co się dziwić..

Prowadził moje 2 ciąże. W każdej chwili mogłam do niego zadzwonić. Opiekuje się mną od ponad 10 lat. Jestem z niego bardzo zadowolona i ufam mu bezgranicznie. Wg. mnie ma duże doświadczenie i jest świetnym oddanym sprawie położnikiem. polecam!!!

Prowadził moje 2 ciąże. Druga była z dużymi problemami i tylko dzięki fachowości Pana Lasatowicza zakończyła się sukcesem. Interesował się mną i dzieckiem tez po porodzie. Nie zapłaciłam nawet złotówki bo chodziłam na Fundusz.

omijajcie go z daleka!!!Gdy poprosiłam go o pomoc to zapewnił ze pomoze a tak na prawde olał mnie!!!

Polecam dr Lasatowicza.Ja moje dwie siostry,mama i ciotka,jestesmy jego pacjetkami od kilku lat.Prowadzil dwie ciaze mojej siostry.Bardzo dobry fachowca:)Mily czlowiek.pozdrawiam

dlugo juz chodze do tego lekarza i mimo ze mam juz 26 lat to jeszcze mi cytologi nie zrobil muwilam mu juz ktorys raz to zawsze muwio ze zrobimy i dalej nie robi nie przywiazuje wiekszego zainteresowania pacjentka ktora nie jest w ciazy wydaje mi sie ze kobiety ktore sa w ciazy traktuje jak nalezy a te co nie sa to byle jak i byle szybko przykladem jest moja cytologia ktorej jeszcze nie zrobil o czym to swiadczy poprostu moze nie ma dla mnie czasu zeby mi ja zrobic dlatego postanowilam zmienic go

Jest lekarzem rewelacyjnym, na każde pytanie umie odpowiedzieć i doradzić. Podaje nr. tel. komórkowego, na który można zawsze zadzwonić jeżeli ma się jakieś wątpliwości.