lekarz Piotr Lasatowicz

Osobiście nie polecam tego lekarza, wiedzę ma raczej ograniczoną. Nie zna się na problemach hormonalnych, nie umie zinterpretować wyników badań. Nie wiedział co mi jest. Z tego co mi wiadomo nie ma specjalizacji, a krytykuje i obgaduje lekarzy ze specjalizacją, którzy z nim pracują w szpitalu. Na szczęście ktoś polecił mi inną lekarkę. Miły jest to fakt, nie czuje się przy nim skrępowania, ale do lekarza nie chodzi się tylko na pogawędkę. Może warto się przyjrzeć swojej wiedzy Panie Doktorze?

Bardzo pozytywnie jestem zaskoczona!!! Konkretny, delikatny i uprzejmy. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo uwagi!

Bardzo pozytywnie jestem zaskoczona!!!
Konkretny, delikatny i uprzejmy.
Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo uwagi!

Byłam u tego Pana, ponieważ przeczytałam bardzo wiele pochlebnych opinii, ale niestety się zawiodłam... Pierwsze co mnie oburzyło to brak podstawowych zasad higieny, jak można na jednym podkładzie który znajduje się na fotelu ginekologicznym i kozetce badać więcej niż jedną pacjentkę??? Ostani mój lekarz za każdym razem podkładał nowy jednorazowy podkład bądź ręczniki papierowe! A co do samej wizyty, no cóż Pan Doktor przeprowadził wszelkie badania, ale nie mógł znaleźć przyczyny moich dolegliwości i... kazał czekać(jeśli nie znalazł przyczyny powienien mnie skierowć gdzieś indziej)!!! Jest bardzo miły i sympatyczny, kobieta nie czuje się skrępowana, ale to tylko tyle...

bardzomily sympatyczny kulturalny dowciply lekarz... przy nim nie czuje sie skrepowana... goraco polecam... chcialam sie odwolac do jedenj z opini gdzie podobno jedna z pacjentek poronila przez wlasnie tego lekarza... chodze do niego kilka lat prowadzil mi od poczatku dwie ciaze... znam jego sposoby dzialania na tyle zeby mniec watpliwosci co do tego co pani pisze... wiesz ze od poczatku od pierwszej wizyty zaklada kasazeczke ciazowa i robi kompleksowe badania...ja jestem bardzo zadowolona.... i goroca polecam a Pani moge wspolczuc

prowadził moja ciążę od początku i nie zauważył przez 9 miesięcy ze mam zatrucie ciążowe i dziecko zostało uratowane tylko dlatego ze sama pojechałam do szpitala moje bóle brzucha bagatelizował (pominę już w jaki sposób je komentował)pobierał opłatę za badania krwi pomimo ubezpieczenia źle oceniał lekarzy ze szpitala w którym pracuje nie zrobił badania łożyska i jeszcze mnie wysyłał po wyniki z tego badania do innego szpitala (!) katastrofa miły jest ale nic poza tym

Dla mnie jest bardzo profesjonalnym lekarzem. Prowadził moje 2 ciaże, wyciągnął z powaznego problemu zdrowotnego. Bardzo empatyczny, miły i komunikatywny. Niestety długie kolejki,ale naprawdę warto poczekać.

Niestety długie kolejki,ale naprawdę warto poczekać.

miły i sympatyczny, ale zbagatelizował moje bóle brzucha i krwawienie w ciąży. przez niego poroniłam, bo twierdził, że to nic takiego i odradził mi szpital. Poza tym obgaduje innych lekarzy, uważa że jest najmądrzejszy.może jednak nie do końca Panie Doktorze?

Rewelacyjny lekarz pod każdym względem. Dłuuugie kolejki są tego dowodem, niestety.

Ja jestem bardzo zadowolona. Kompetentny człowiek, przy tym uprzejmy, miły. Prowadził moje 3 ciąże z tego 2 niepowodzenia. Podtrzymywał na duchu i dał wiarę, że będzie dobrze. I miał rację!!! Mamy śliczną, zdrową córeczkę!!!Dziękuję i polecam!!!

powinno być więcej takich lekarzy :)

powinno być więcej takich lekarzy :)