lekarz Piotr Ławiński

Lekarz, który bardzo mi pomógł. Swoimi zaleceniami I poradami uchronił mnie od poważnych powikłań chorobowych za co bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Nie jestem kompetentny w ocenie ale uwazam , że posiada bardzo dużą wiedzę medyczną o czym świadczy skuteczność leczenia moich skomplikowanych dolegliwości. Pomimo mojego podeszlego wieku dzięki systematycznej opiece czuję się bezpieczny. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo polecam, kompetentny, cierpliwy, lekarz z powołania, szkoda że jest wielkim wyjątkiem w tej grupie zawodowej. Co istotne, wizyta pacjenta wygląda tak samo na koszt NFZ jak i w prywatnym gabinecie. Naprawdę wyjątkowy lekarz.

Super lekarz, nie leczy "na oko", przeprowadza wszelkie badania gdy nie jest pewny diagnozy, wysłucha, wytłumaczy, lekarz z powołania, polecam

Bardzo dobry lekarz, bardzo zaangażowany i dokładny. Nigdy nie trafiłam jeszcze na takiego lekarza. I z pewnością będę go polecać innym.

Bardzo dobry lekarz,ma podejście do pacjęta.Wie co robi i kocha to co robi-lekarz z powołania.Polecam:)

Niesamowity!!właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Niesamowity!!właściwy człowiek na właściwym miejscu.

super lekarz, szacunek dla niego, widać że Kocha to co robi

super lekarz, szacunek dla niego, widać że Kocha to co robi

Lekarz z powołania jedyny lekarz który umie wysłuchać pacjenta.

Lekarz z powołania jedyny lekarz który umie wysłuchać pacjenta.

zbyt trudno sie umówi na wizyte,poza tym dokładne badanie. Życzliwy ,ale zdecydowany,trochę chyba zbyt zabiegany. stara się pomóc