lekarz Piotr Lewczuk

Najlepszy ortopeda, lekarz i specjalista jakiego spotkałam w swoim życiu. Same superlatywy. Komunikatywny, miły i pomocny. Po zabiegu kompleksowa opieka. Szczerze polecam z całego serducha.

Doktor Lewczuk - wspaniały lekarz! Uprzejmy, z fantastycznym podejściem. Na karcie ze szpitala wpisali mi stłuczenie stawu skokowego ( bez żadnego obejrzenia nogi), ale na szczęście doktor Lewczuk nie zasugerował się tym, tylko odrazu powiedział, że jest skręcenie. Podszedł do mnie jak do młodego sportowca. Aż szkoda, że marnuję się tylko w ostrowskim szpitalu

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i polecam pana doktora wszystkim pacjetkom.Bardzo mily i sympatyczny.

Powiem tak : po październikowej wizycie u pana Doktora żałuję że tak szybko postawił diagnozę bo z przyjemnością złożyła bym mu jeszcze niejedną wizytę pacjentka Justyna ze "Starówki" w Sokołowie Podlaskim

Powiem tak: po październikowej wizycie u Pana Doktora żałuję że tak szybko postawił diagnozę bo z przyjemnością złożyła bym mu jeszcze niejedną wizytę