dr n. med. Piotr Lipiński

Urolog

Lekarz z powolania, z ogromnym doswiadczeniem i wiedza.Byl dostepny pod telefonem nawet w niedziele wieczorem, gdy dzialo sie cos niepokojacego.Postawil poprawna diagnoze i wytlumaczyl jaka jest strategia leczenia.Dzieki niemu moge normalnie funkcjonowac, zawsze serdeczny, zyczliwy.Godny polecenia.

Specjalista godny polecenia, ktory zawsze poświeci czas pacjentowi. Dobrze zdiagnozowana choroba oraz odpowiednie poprowadzenie leczenie. Jeden z najlepszych lekarzy których do tej pory miałem przyjemność poznać.

Ludzkie podejście w najtrudniejszych chwilach i precyzyjna diagnoza.Doskonały chirurg.Oddany pacjentom,cieszę się,że trafiłem do Pana doktora,bo tacy lekarze jak On to rzadkość. Szczerze polecam.

Lekarz z powolania, malo takich mozna spotkac.Rozpoznal nowotwor i razem go pokonalismy, bardzo precyzyjny, skrupulatny,fachowiec z ogromnym doswiadczeniem.Wspanialy chirurg , polecam .

miły interesuje się pacjentem,opiekuńczy

miły interesuje się pacjentem,opiekuńczy

Wciąż poszukujesz "Urolog Łódź"?

bezpośredni kontakt 665-291-601
łódź
Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź
PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź