lekarz Piotr Liszka-Dalecki

Chirurg onkolog

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor operował mnie na Madalińskiego w 2016 r. Szkoda że już tam nie pracuje-wielka strata i dla pacjentów i dla szpitala.

Doktor operował mnie w szpitalu na Madalińskiego. Nigdy wcześniej się nie widzieliśmy, więc byłam dość nieufna. Niepotrzebnie! Lekarz niezwykle uprzejmy, dbający o samopoczucie pacjentki, dokładnie wyjaśniający na czym będzie polegać operacja. Również po zabiegu zainteresowany pacjentem. Dziękuję.

Dziękuję Panie Doktorze za profesjonalnie przeprowadzoną operację w 2010 roku i trzyletnią opiekę w Centrum Onkologi. Żałuję, że Pan tam już nie pracuje. Pozdrawiam gorąco i życzę Panu wszystkiego najlepszego. Jacek

Pozdrawiam gorąco i życzę Panu wszystkiego najlepszego. Jacek

Byłem w 2009 roku operowany przez Pana doktora, wspaniały opiekun nie tylko podczas pobytu na oddziale przed i po operacji, ale również podczas okresowych wizyt kontrolnych. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On to choroba byłaby dużo lżejsza. Wielka szkoda że zmienił pracę i odszedł z Instytutu.

Cudowny lekarz i człowiek,robi wszystko żeby ratować pacjenta,najdrobniejszy problem wytłumaczy cierpliwie i zrozumiale.Dziękuję Panu Doktorze za pomoc i opiekę. M.Zdybska

M.Zdybska

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

dr

OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock