lekarz Piotr Liszka-Dalecki

Chirurg onkolog

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor operował mnie na Madalińskiego w 2016 r. Szkoda że już tam nie pracuje-wielka strata i dla pacjentów i dla szpitala.

Doktor operował mnie w szpitalu na Madalińskiego. Nigdy wcześniej się nie widzieliśmy, więc byłam dość nieufna. Niepotrzebnie! Lekarz niezwykle uprzejmy, dbający o samopoczucie pacjentki, dokładnie wyjaśniający na czym będzie polegać operacja. Również po zabiegu zainteresowany pacjentem. Dziękuję.

Dziękuję Panie Doktorze za profesjonalnie przeprowadzoną operację w 2010 roku i trzyletnią opiekę w Centrum Onkologi. Żałuję, że Pan tam już nie pracuje. Pozdrawiam gorąco i życzę Panu wszystkiego najlepszego. Jacek

Pozdrawiam gorąco i życzę Panu wszystkiego najlepszego. Jacek

Byłem w 2009 roku operowany przez Pana doktora, wspaniały opiekun nie tylko podczas pobytu na oddziale przed i po operacji, ale również podczas okresowych wizyt kontrolnych. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On to choroba byłaby dużo lżejsza. Wielka szkoda że zmienił pracę i odszedł z Instytutu.

Wspaniały człowiek. Doskonały chirurg z tych... co robi a nie mówi. Trafiłem do CO "z ulicy" bez znajomości i polecenia. Sprzyjało mi szczęście, bo w tym dniu w gabinecie przyjmował Pan Piotr Liszka-Dalecki.

Cudowny lekarz i człowiek,robi wszystko żeby ratować pacjenta,najdrobniejszy problem wytłumaczy cierpliwie i zrozumiale.Dziękuję Panu Doktorze za pomoc i opiekę. M.Zdybska

M.Zdybska

Kompetentny, doświadczony fachowiec w każdym calu. W tym syfie na Ursynowie jedyny porządny. Skromny, empatyczny, ideał po prostu.

Bardzo dobry lekarz bylem przez niego operowany ibardzo panu doktorowi dziekuje Wojciech Swierkowski

Uratował mi życie....po prostu ANIOŁ!!!! Bóg mi Go zesłał.

Uratował mi życie....po prostu ANIOŁ!!!! Bóg mi Go zesłał.