lekarz Piotr Liszka-Dalecki

Chirurg onkolog

Trafiłem do Centrum Onkologii praktycznie z ulicy, tuż po badaniach przesiewowych wyszło, że mam polipowatość rodzinną jelita grubego. Miałem szczęście spotkać na swej drodze czystym fuksem Pana Doktora i myślę, że uratował mi życie. W 2006 roku na jesieni mnie operował, całkowicie usunał jelito, załozył worek stomijny, pół roku potem znowu mnie operował aby przywrócić, jak to żartobliwie mówił, hydraulikę u mnie :D żyję z j-pouchem już 15sty rok, szukam Doktora ponieważ znowu mam problemy zdrowotne w tamtym rejonie ciała, a Doktor już od dawna nie pracuje w CO. Jeśli ktoś byłby w stanie podrzucić mi na mejla ts75@op.pl jakiś kontakt, do Pana Doktora, byłbym wdzięczny.

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor operował mnie na Madalińskiego w 2016 r. Szkoda że już tam nie pracuje-wielka strata i dla pacjentów i dla szpitala.

Doktor operował mnie w szpitalu na Madalińskiego. Nigdy wcześniej się nie widzieliśmy, więc byłam dość nieufna. Niepotrzebnie! Lekarz niezwykle uprzejmy, dbający o samopoczucie pacjentki, dokładnie wyjaśniający na czym będzie polegać operacja. Również po zabiegu zainteresowany pacjentem. Dziękuję.

Dziękuję Panie Doktorze za profesjonalnie przeprowadzoną operację w 2010 roku i trzyletnią opiekę w Centrum Onkologi. Żałuję, że Pan tam już nie pracuje. Pozdrawiam gorąco i życzę Panu wszystkiego najlepszego. Jacek

Pozdrawiam gorąco i życzę Panu wszystkiego najlepszego. Jacek

Byłem w 2009 roku operowany przez Pana doktora, wspaniały opiekun nie tylko podczas pobytu na oddziale przed i po operacji, ale również podczas okresowych wizyt kontrolnych. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On to choroba byłaby dużo lżejsza. Wielka szkoda że zmienił pracę i odszedł z Instytutu.

Cudowny lekarz i człowiek,robi wszystko żeby ratować pacjenta,najdrobniejszy problem wytłumaczy cierpliwie i zrozumiale.Dziękuję Panu Doktorze za pomoc i opiekę. M.Zdybska

M.Zdybska

Wspaniały człowiek. Doskonały chirurg z tych... co robi a nie mówi. Trafiłem do CO "z ulicy" bez znajomości i polecenia. Sprzyjało mi szczęście, bo w tym dniu w gabinecie przyjmował Pan Piotr Liszka-Dalecki.

Uratował mi życie....po prostu ANIOŁ!!!! Bóg mi Go zesłał.

Uratował mi życie....po prostu ANIOŁ!!!! Bóg mi Go zesłał.

Bardzo dobry lekarz bylem przez niego operowany ibardzo panu doktorowi dziekuje Wojciech Swierkowski

Kompetentny, doświadczony fachowiec w każdym calu. W tym syfie na Ursynowie jedyny porządny. Skromny, empatyczny, ideał po prostu.