dr Piotr Luboński

Lekarz orzecznik ZUS

Oczywiście petenci, którym Orzecznik zanegował niezdolność do pracy będą zawsze wypowiadać się negatywnie. Lekarz kompetentny!

Czyta historię Choroby , jest konkretny i kompetentny. Nie stresuje pacjentów. Nie ma zbędnych pytań i nie oczekuje żadnych niepotrzebnych wyjaśnień dotyczących leczenia, pyta o konkrety a informacje czerpie z dokumentacji medycznej.

Popieram Anonima w 100%, dziś po latach wpadło mi nazwisko tego Pana w ręce i postanowiłam sprawdzić....upokarza pacjentów, ze mną przynajmniej tak zarobił, kiedy jechałam do domu to płakałam w tramwaju.Nie ma lekarza ani człowieka w tym Panu, to tylko maszyna do odrzucania L4.Nie życzę nikomu spotkania z tym Panem w ZUS na Starołęce w Poznaniu.

Właściwie to jest tyle nieprzyzwoitych sformułowań ale nie będę gburem jak ten pan.Zastanawiam się co to jest badanie bezpośrednie lekarza, jeżeli jest to o czym ja myślę to ten pan nie zrobił tego nawet wzrokiem , a poza tym nie ogolony nie sympatyczny , brudny i brzydki zapach wszystko razem wymieszane szok. Petenci to powietrze. Moją opinie wystawił lekarz nauk medycznych a ten pan się z tego naśmiewa.Czytałem dziś jakie wymagania postawia zus dla orzeczników naprawdę nie ma tego dużo najważniejsze że potrafi obsłużyć program komputerowy no i 5 lat praktyki śmiech. Być może jako osoba prywatna jest inny ale jako orzecznik do niczego.