lekarz Piotr Łukasik

Okulista

Pan Doktor Łukasik jest jednym z niewielu lekarzy których odwiedzam z WIELKĄ przyjemnością. Od kilku lat zajmuje się moimi oczami i chętnie go wszystkim polecam. Co prawda w kolejce trzeba troszkę poczekać ale to świadczy o ogromnej ilości pacjentów którzy są zadowoleni z usług Pana doktora i chętnie do Niego wracają. POLECAM!

Chcialam bardzo podziekowac Panu Doktorowi i wspolpracownikom oraz calemu personelowi medycznemu za wszelka pomoc w ratowaniu mojego zdrowia i wzroku , mojego niezyjacego ojca, i dziadzia, mamy, siostry i brata, terapie oraz profesjonalna opieke medyczna. Nigdy tego nie zapomne. Bede pamietac specjalistyczna pomoc medyczna do konca mojego zycia. Goraco polecam. Bardzo kompetenty z indywiduanym podejsciem do kazdego pacjenta. Bardzo dziekuje. Bardzo rzadko spotyka sie takich lekarzy , jak Pan Doktor. Naprawde warto.

Wciąż poszukujesz "Okulista Zamość"?

Przychodnia Okulistyczna
Nowy Rynek 20