lekarz Piotr Maciukiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Chciałbym takich lekarzy jak ten spotykać w każdej sytuacji. Miałem wielokrotnie kontakt z Panem Doktorem jako pacjent.Były konsultacje, badania oraz operacje. Nawet po latach, i to bez zerkania w kartotekę, pamiętał jakie problemy zdrowotne miałem/mam jako pacjent i zawsze prezentował nie tylko fachowość, ale także uprzejmość. U niego czułem się nie kolejnym przypadkiem lecz człowiekiem. Według mnie wzór medyka!

Ja jestem pacjentką w Centermed i uważam, że to dobry, profesjonalny i godny polecenia lekarz.Widać, że ma wiedzę i zna się na tym co robi. Wykonywał u mnie cystoskopię i przez cały czas uspokajał, bo straszna panikara ze mnie :)

Lekarz bardzo sympatyczny, kompetentny . Prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie, zawsze przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, oby więcej takich lekarzy nas leczyło.

Tak dla dodatkowych informacji to przyjmuje jeszcze w CenterMed, na Łazarza w Krakowie, obok pogotowia. Polecasz szczerze. Świetny lekarz.

Facet się nie zna na rzeczy. Tylko piniążki brać nic więcej. Serdecznie nie polecam tego lekarza.

Lekarz z prawdziwego zdazenia cudowny człowiek

Lekarz z prawdziwego zdazenia cudowny człowiek