lekarz Piotr Madoń

Ortopeda, Rehabilitant

3,6
3,7
3,3

Od emerytki 82 letniej zyjacej z emerytury 1450 zl. za wizyte zazadal 510 zl. (zciagniecie wody z kolana zastrzyki 2 do kolana ) totalnie nie uprzejmy typ .nasuwa sie pytanie gdzie jest etyka lekarska u tego typa

Miałem kontrolną wizytę u pana doktora, w związku z oceną USG i procesem rehabilitacji. Po obejrzeniu dokumentów i zdjęć, stwierdził, że trzeba mi podać kilka zastrzyków prosto do stawu. Nie wspominam tego najmilej, zwłaszcza, że prawie straciłem tam przytomność z nerwów i bólu, ale po zastrzyku była znacząca poprawa ruchu. Na tyle, by rehabilitantka była zaskoczona. I ja. Dlatego mogę polecić :] Prywatnie za wizytę wziął 70zł, a za zastrzyki - 30.

W ostatnim dniu pobytu na rehabilitacji w Kostrzynie n/O dano mi książkę życzeń i zażaleń do dokonania mojego wpisu. Oczywiście tak jak i inni pacjenci tego Oddziału napisałem pozytywną opinię, bo co innego miałem napisać. A jak wygląda rzeczywistość?Ubikacje szpitalne w PRL-u były czyściejsze i nowocześniejsze i miewały papier toaletowy. Prysznice brudne, bez prawidłowego odpływu wody z pordzewiałymi stołkami i tylko jeden miał prawidłowe wymiary dla osób niepełnosprawnych, a takie przecież znajdują się na Oddziale. Sala gimnastyczna brudna, za kratami UGOL-a pajęczyny z zaschniętymi muchami. Leżanki w ogóle nie przecierane, sprzęt mocno wysłużony. Rehabilitanmci podwieszają pacjenta i już nim się nie interesują czy wykonuje prawidłowo ćwiczenie, siedzą sobie za ladą i czekają na dzwonek, kiedy upłynie 10 min. , a wtedy następuje zmiana na inny przyrząd. Wanna do kąpieli perełkowej jest wyposażona w matę , a sama łazienka strach powiedzieć.Katastrofa. Oddział prywatny i ma gdzieś pacjenta. Rehabilitacji w Kostrzynie nie polecam, szukajcie nowocześniejszych ośrodków , gdzie zarówno sprzęt, jak i czystość spełniają normy 21 wieku.

najlepszy lekarz rehabilitacji pod słońcem. Zna się na tym co robi i dalej pogłębia swoją wiedzę jeżdżąc na kursy. Szybko diagnozuje i leczy, nie owija w bawełnę tylko mówi prosto z mostu i szybko działa by wyleczyć kontuzje. Tłumaczy chorobę i doradza czego nie wolno a co wolno robić z daną kontuzją

Lekarz godny polecenia! Osoba, która zna się na wykonywanym zawodzie, pod jego opieką kontuzja szybko ustąpiła i do dziś nie ma po niej śladu. Poza tym bardzo uprzejmy człowiek, stara się wytłumaczyć problem pacjentowi.

Lekarz godny polecenia tym bardziej, że ciężko teraz o dobrych specjalistów. Ma kilka wad, ale któż z nas ich nie ma:-).

byłem pacjentem na oddz.rehabilitacji i przez 3 tygodnie mojego pobytu z ordynatorem miałem kontakt dwa razy przy przyjęciu i przy wypisie dr.Madon nie robi codziennych wizyt na oddziale i uważam że to jest zła praktyka-doktorze zmien to bo tracisz pacjentów i taka opinie nie mam tylko ja ale wszyscy pacjenci tego oddziału w Kostrzynie