dr n. med. Piotr Maj

Laryngolog, Otolaryngolog

Polecam lek. Piotr Maj wykonał diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłem się. Pan doktor bardzo kompetentny i co najważniejsze pomógł, z czystym sumieniem polecam Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po 30 minutach rozmowy z p. doktorem jestem spokojny o moje zdrowie, do dziś nie mogę uwierzyć,że są jeszcze tacy lekarze,którzy nie chcą pozbyć się pacjenta ale profesjonalnie starają się mu pomóc polecam z całego serca dr Piotr Maj to człowiek całkowicie ...

Pan doktor bardzo kompetentny i co najważniejsze pomógł, z czystym sumieniem polecam Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po 30 minutach rozmowy z p. doktorem jestem spokojny o moje zdrowie, do dziś nie mogę uwierzyć,że są jeszcze tacy lekarze,którzy nie chcą pozbyć się pacjenta ale profesjonalnie starają się mu pomóc polecam z całego serca dr Piotr Maj to człowiek całkowicie oddany swojej pracy i pacjentowi.

Swoją opinię wyraziłam oceniając 6 elementów, należałoby jeszcze dodać bardzo duże zaangażowanie, udzielanie pomocy w sprawie gdzie można przeprowadzić najlepsze i najszybsze badania.

Opinia Znany Lekarz :Doktor Piotr Maj: Miły, uprzejmy,mądry doktor, któremu się ufa a to najważniejsze,niewielu jest takich lekarzy. Dzięki takim lekarzom jak pan doktor odzyskałam wiarę w służbę zdrowia,pan doktor jest cudownym człowiekiem i wspaniałym lekarzem. Bardzo kompetentny, otwarty na pacjenta, nigdy nie okazuje obojętności, zawsze pacjent jest przyjęty choćby i nie był zarejestrowany. Wzbudza pełne zaufanie. Świetny lekarz,miły,uprzejmy,sympatyczny,potrafi wysłuchać, doradzić, przy tym ma dużą wiedzę medyczną, serdecznie polecam Cierpliwy, precyzyjnie umiejący wyjaśnić wszystkie niejasności. w 100% kompetentny

Opinia Znany Lekarz :Doktor Piotr Maj:

Po latach leczenia przewlekłego zapalenia uszu,obustronnego niedosłuchu,jedno spojrzenie lekarza(naprawdę szok) trafiona diagnoza i dziecko od roku nie brało nawet wit.C

Super lekarz,pomógłmi bardzo,bardzo polecam.

Super lekarz,pomógłmi bardzo,bardzo polecam.

bardzo dobry lekarz,bardzo mi pomóg w wyleczeniu zatok

bardzo dobry lekarz,bardzo mi pomóg w wyleczeniu zatok

Przez trzy lata wizyt nie rozpoznał doskonale widocznego raka krtani który stale się powiększał a on wpierał ze to obrzęk po radioterapii

Od wielu lat próbowałam zainteresować moim problemem zdrowotnym swojego lekarza rodzinnego ale bez żadnego skutku nie skierował mnie do specjalisty nie zlecił nawet podstawowych badań. Z prywatnego gabinetu trafiłam na oddział ratunkowy kliniki na ul.Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie i tu poznałam Pana doktora Piotra Maj i do dziś nie mogę uwierzyć,że są jeszcze tacy lekarze,którzy niechcą pozbyć się pacjenta ale profesjonalnie starają się mu pomóc.Ja miałam wiele szczęścia ,że trafilam na takiego człowieka całkowicie oddanego swojej pracy i pacjentowi. Krystyna Reut

Krystyna Reut