Piotr Marciniak

Internista, Pulmonolog

Bardzo dobry lekarz, pan Marciniak zadaje masę pytań odnośnie choroby i każdy szczegół ma dla niego znaczenie ;) 100% kompetencji, poświęconego czasu, tłumaczenia choroby. Polecam każdemu z problemami pulmonologicznymi. Po wyjściu miałam wrażenie, że nie zostałam z moim problemem sama. Dziękuję i bardzo polecam!

Wspaniały doktor, potrafi niesamowicie wesprzeć, błyskotliwy i trafny w diagnozach,bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach,umie słuchać i trafnie dobrać leki

znakomity dr,uczeń p.dra ziolo,kompetenrny, posiada dogłębne myslenia lekarskie,rozumie całą internę

Lekarz z talentem i nieprzeciętnym podejściem do pacjenta. Dociekliwy, szczegółowy, zwraca przy okazji uwagę na inne problemy zdrowotne. Szczerze polecam, rzadko kiedy spotyka się lekarzy z taką wiedzą.

Polecam tego lekarza wszystkim pacjentom, to pierwszy pulmonolog, który mnie skutecznie leczy, chodziłem do wielu w naszym mieście i do tej pory nie widziałem żadnej poprawy. Przy okazji Pan Marciniak jako internista zwrócił uwagę na inne moje problemy zdrowotne, dzięki czemu udało mi się rozwiązać problem nie tylko z płucami. Mam pełne zaufanie do tego lekarza, konkretny, dużo tłumaczy.

Najlepszy lekarz jakiego udało nam sie spotkać. Mąż był diagnozowany u wielu specjalistów, lecz dopiero dr Marciniak postawił trafną diagnozę. Przeprowadził całe leczenie od początku do końca, bo okazało się, że problem tkwił nie tylko w płucach. Dziekuję Panie Doktorze.

Sam wysuwa wnioski, nie sugeruje się innymi diagnozami.

Sam wysuwa wnioski, nie sugeruje się innymi diagnozami.

Swietny lekarz z duzym zaufaniem, wszystko objasni pacjentowi.Bardzo mily i uprzejmy naprawde dobry specjalista.Moj maz ponownie sie wybiera do tego lekarza,byl u innych pulmonologow i tylko wizyta i nic konkretnego nie powiedzieli,Ten lekarz od razu sie zajal leczeniem.Polecamy super specjalista