dr n. med. Piotr Marianowski

Miała być ciąża, jest ciąża. Pół roku wizyt, kilka nieudanych podejść, ale JEST! Pan dr był przez cały ten czas bardzo wyważony, spokojny, odpowiadał na wszystkie, nawet najdziwniejsze pytania. Starał się dbać o psychikę ("może byśmy zrobili miesiąc przerwy, potrzebuje Pani odpoczynku"). Odbiera telefony, jest rzeczowy. Zdaje sobie sprawę, że jego pacjenci rekrutują się raczej z mniej zamożnych grup (inaczej poszliby robić in vitro prywatnie) i postępuje zgodnie z tą wiedzą. Czyli - nie naraża na niepotrzebne wydatki, co w prywatnych klinikach jest normą. Niektóre pacjentki, które poznała w czasie ...

Pan dr był przez cały ten czas bardzo wyważony, spokojny, odpowiadał na wszystkie, nawet najdziwniejsze pytania. Starał się dbać o psychikę ("może byśmy zrobili miesiąc przerwy, potrzebuje Pani odpoczynku"). Odbiera telefony, jest rzeczowy. Zdaje sobie sprawę, że jego pacjenci rekrutują się raczej z mniej zamożnych grup (inaczej poszliby robić in vitro prywatnie) i postępuje zgodnie z tą wiedzą. Czyli - nie naraża na niepotrzebne wydatki, co w prywatnych klinikach jest normą. Niektóre pacjentki, które poznała w czasie moich pielgrzymek do szpitala, narzekały że bywa obcesowy i humorzasty. Mnie się nie trafiło, ale może z innymi dziewczynami interakcja jest inna.

Świetny lekarz,miałam u niego 3 próby Invitro....bez sukcesu niestety :( ale polecam serdecznie.Jest bardzo rzeczowy,cierpliwy i pamięta pacjentki. Zawsze znajdzie czas, życzy powodzenia i choć jest realistą to można wyczuć wsparcie i zrozumienie w tych trudnych chwilach. A poza tym...... bardzo przystojny

Jestem pod dużym wrażeniem. Byłam u niego na pierwszej wizycie , szukałam lekarza któremu powieże odpiekę nad swoją nienarodzoną dzidzią i po 3 minutach czułam że znalażłam :-) Niezwykle miły , kontaktowy , rzeczowy , konkretny lekarz . Pomimo iż wizyta planowo miała trwac 15 min doktor poświecił mi 45 wyczerpująco odpowiadając na wszystkie pytania oraz oczywiście przeprowadzając niezbędne badania itd . Super lekarz , polecam w 100% :-)

Świetny specjalista! Prowadził moja ciąże zakonczoną zdrową dziewczynka! Super godny polecenia dr. Takich lekarz jest juz mało a w jego przypadku nie ma znaczenia czy prywatna wizyta czy tez nie! Zawsze jest mily i bardzo pamietliwy , co ceni sie u lekarza ktoremy nie trzeba od poczatku wszystkiego tlumaczyc! polecam

polecam

Samym swoim podejściem do sprawy potrafi podtrzymać pacjętke na duchu, a to w dzisiejszych czasach nie jest zbyt często spotykane.

Wszystko już właściwie jest niżej: wspaniały lekarz! Ja bym jeszcze dodała punkt "urok osobisty"...

Bardzo sympatyczny, energiczny, nie wiem jak doktor to robi ale pamęta i zna pacentów nie zaglądając do karty.

Prowadzi mnie od kilku lat i zna moją historię bez zaglądania w kartę. Zawsze moge sie do niego zwrocic z watpliwosciami. Widzi we mnie człowieka, a nie tzlko pacjenta. Nie spotkalam sie z drugimtakim lekarzem. Pozdrawiam!

przemiły cierpliwy i zawsze pamięta kto jest kto..

przemiły cierpliwy i zawsze pamięta kto jest kto..

zdecydowanie same superlatywy! naprawde kompetentny lekarz i przy tym bardzo sympatyczny człowiek:) polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana