lekarz Piotr Markowski

Psychiatra

Psychiatra w IV Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Certyfikowany psychoterapeuta. Czteroletnie Studium Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego skończył pod kierunkiem Pani Profesor Ireny Namysłowskiej. Założyciel i prezes Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutycznego. W styczniu 2013 roku planowana obrona doktoratu w zakresie nauk humanistycznych. Zastępca kierownika Oddziału Dziennego Terapii Uzależnień w Nowym Dworze Mazowieckim.
Specjalizuje si...

Fantastyczny człowiek i specjalista w swoim fachu wyciągnął mnie z piekła choroby teraz mam wszystko o czym marzyłem - zdrowie!

Bardzo komletenty lekarz,świetny kontakt i z pacjentem i z rodziną. No cóż, na dzień dzisiejszy jestem wdzięczna doktorowi. Polecam, bo to naprawdę ludzki facet 💓💓💓

Wspaniały fachowiec, skoncentrowany na pacjencie. Szybka diagnoza, wsparcie farmakologiczne oraz odczuwalna autentyczna troska o pacjenta i Pan Doktor ratuje człowieka. Wg mnie Pan Doktor jest Człowiekiem godny szacunku.

Doktor Markowski to na pewno jeden z lepszych psychiatrów, z którymi dane mi było mieć kontakt. A niestety tak się złożyło, że z paroma musiałem już mieć do czynienia w wyniku problemów w pracy. Z tych wszystkich najlepiej sprawdził się właśnie Pan Piotr.

Ja tez sie do opinii podlaczam jako lekarz bardzo dobry, trafne dobranie lekow i natychmiastowa pomoc. Dzieki pomocy Pana Piotra moglam pracowac i nabrac stabilnosci wewnetrznej, czego nie moge powiedziec o innych lekarzach i ich "pomocy".

Jeszcze leki nie zaczęły działać, ale generalnie nie mam do tego gościa zastrzeżeń, byłem u niego 3 tygodnie temu. Za tydzień kontrola, zobaczymy...

Serdecznie polecam! Wizyta u Pana Prof Markowskiego niesamowicie mi pomogła! Świetnie dobrane leki i niesamowita ulga! Pełna koncentracja na pacjencie i jego problemie. Pierwsza wizyta była dla mnie dużym stresem ale szczęśliwie trafiłam wspaniale. Profesor poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent wymaga! Niesamowicie ciepła i otwarta osoba. Dzięki niemu uwierzyłam, że codzienność nie musi być taka przytłaczająca i smutna!

Jestem pod wrażeniem tego jak Pan doktor pokazał mi w czym tkwi mój problem. Przemiły człowiek o takim dobrym sercu. Dziękuje Panie Piotrze!!! Marzena!

Znakomity fachowiec rzeczowy i uczciwy z powołaniem i chęcią pomocy w problemach, pomogl mi do konca cia zostanie mi w pamieci! ostatnio chorował i życzę szybkiego powrotu do zdrowia bo potrzeba Pana w terenie mam nadzieję Do zobaczenia Dużo zdrowia Dużo zdrowia Dużo zdrowia Dużo zdrowia Dużo zdrowia a reszta jakoś się ułoży

Bardzo dobry specjalista poświęca czas pacjentowi, jego diagnoza okazała się trafna a leczenia skuteczne, polecam bardzo, jest to stanowczy i kompetentny człowiek, któremu można powierzyć swoje zdrowie. Pomógł mi przejść przez problem, jakim była nerwica lękowa i uzależnienie lekowe. Dawid