lekarz Piotr Martenka

Radioterapeuta

Profesjonalizm, bardzo duża empatia. Szacunek do pacjenta!!! Lekarz pełen wiedzy, pomysłów. Optymistyczne, pelne poczucia humoru podejście do ludzi. Jestem pelna podziwu i wyrażam ogromny szacunek dla wiedzy i umiejętności. Joanna Idzikowska

Joanna Idzikowska

Takich lekarzy daj nam Panie !!! Polecam wszystkim w potrzebie !!! Bardzo uprzejmy , kompetentny , pełen empatii !!! Pozdrawiam Pana Panie Doktorze !

Takich lekarzy daj nam Panie !!!
Pozdrawiam Pana Panie Doktorze !

Bardzo miły i życzliwy lekarz. Reaguje na potrzeby pacjenta. Odpowiedzialny, kompetentny, z poczuciem humoru. Polecam.

Zdecydowanie zgadzam się z komentarzem poniżej. Na 6 tygodni naświetlań lekarz obejrzał mnie RAZ i to też tylko dlatego, że niejako wymusiłam to na nim. Efekt leżę poparzona po zakończonej kuracji w domu i biorę ketonal forte aby jakkolwiek funkcjonować. Najbardziej ulubionym miejscem doktora do rozmów z pacjentem jest korytarz oddziału! Jakiekolwiek badania ograniczone do minimum.Dla przykładu radioterapia w tym samym szpitalu, tylko u innego lekarza i na innym oddziale:cotygodniowe wizyty w gabinecie z dokładnym obejrzeniem miejsc naświetlanych, cotygodniowe sprawdzanie parametrów krwi, w razie potrzeby konsultacje z innymi dostępnymi specjalistami, ...

Najbardziej ulubionym miejscem doktora do rozmów z pacjentem jest korytarz oddziału! Jakiekolwiek badania ograniczone do minimum.Dla przykładu radioterapia w tym samym szpitalu, tylko u innego lekarza i na innym oddziale:cotygodniowe wizyty w gabinecie z dokładnym obejrzeniem miejsc naświetlanych, cotygodniowe sprawdzanie parametrów krwi, w razie potrzeby konsultacje z innymi dostępnymi specjalistami, leki wydawane do ręki w razie potrzeby. Lekarz Martenka nie realizuje natomiast z wymienionych czynności nawet 10%.
To co doktor posiada to z pewnością wysoka samoocena i ciągle przyklejony uśmieszek na twarzy, ale jak dla mnie to za mało...

Lekarz faktycznie cały czas uśmiechnięty. Za swoim uśmiechem chowa znieczulicę oraz ignorancję wobec chorego. Z uśmiechem Cię okłamie... i z uśmiechem będzie tłumaczył te kłamstwo procedurami (aż się zastanawiałem czy nie chodziło wtedy o łapówkę). Ogólnie wykorzystuje sytuację jaka panuje w państwowych firmach... czyli... ciesz się że w ogóle Cię przyjmuje albo spadaj. Wypada szalenie mizernie na tle reszty szpitala.

Pan doktor wiecznie uśmiechnięty. Emanuje pogodą ducha, zawsze cierpliwie tłumaczy ale nie obiecuje "gruszek na wierzbie". Odpowiada na wszystkie pytania, nie unosi się gdy zapytasz o naturalne metody leczenia. Jego optymizm i uśmiechnięta , życzliwa twarz pomaga przebrnąć przez ciężkie chwile. Polecam jako Lekarza i jako Człowieka. Dostępny na oddziale parter Garbary.