lekarz Piotr Mazerant

Internista, Kardiolog

Profesjonalna opieka i podejście do pacjenta. Kompleksowe badania oraz wyczerpująca informacja. Polecam!!

Osobiście miałem przyjemność zapoznać się z lekarzem , wiedza , fachowość oraz sposób komunikowania i przekazywania informacji jak najbardziej profesjonalna . Od samego początku dociekał co jest przyczyną i nie odpuszczał do samego końca prawdziwy lekarz oby takich jak najwięcej . Polecam

Myślę że to prawdziwy lekarz z powołania. Jego cierpliwość podejście do pacjenta jak również do rodziny chorego nie ocenione. Doktor pomógł mojej mamie i kilka razy uratował jej życie za co bardzo dziękujemy. Żeby więcej było takich lekarzy profesjonalistów to więcej żyć uratowanych. Jeszcze raz dziękuję bardzo Doktorze w imieniu swoim i mamy pacjentki z Tomaszowa maz.

Wciąż poszukujesz "Internista Piotrków Trybunalski"?

Kobyłeckiego
Piotrków Trybunalski