Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Jestem lekarzem dermatologiem od 2000 r czyli już od paru lat.
Rejestracja telefoniczna w godzinach 10-12.

Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył mój stan ale byłam na kontroli po 1 tygodniu i wszystko zostało skorygowane. Przyśpieszenie, gwałtowne, poprawy było po tzw pilingach ...

Przyśpieszenie, gwałtowne, poprawy było po tzw pilingach (peeleeng'ach jak kto chce ).Łuszczyłam się potwornie ,ale efekty były i są do tej pory. Nawiasem mówiąc miałam wcześniej tzw ,,kwasy"" u 2 kosmetyczek po 5-7 zabiegów i złuszcyłam się może 1 raz i to delikatnie.
Po drugie który dermatolog diagnozował przy was,na żywo na dużym monitorze stan waszych tzw pieprzyków??Zazwyczaj byłam oglądana przez zwykłą badziewną lupkę a potem byłam wysylana do chirurga ,że może to czerniak do usunięcia na wszelki wypadek.A potem się okazywało ,że był to zwykły niegrożny pieprzyk.I teraz mam 8 takich ,,blizn na wszelki wypadek "
A okazuje się ,że teraz można zupełnie inaczej .
Cóż jako zadowolona z terapii i podejścia po prostu polecam. Jola

Widzę ,że nie tylko ja nie lubię produkować się na forach ,ale czytając niektóre opinie na temat lekarzy u których byłem ,to postanowiłem dorzucić bardziej merytoryczne uwagi niż,,..maseczka miała nieziemski zapach i byłam potem cudownie wyładzona przez 3i pół dnia...itd "lub ,,stosowałam jakieśtam leki przez 13 dni i ..wcale nie zostałam wyleczona .. " Gość jest bardzo merytoryczny .szybka piłka,przedstawia 1 -3 opcje z których coś trzeba wybrać .Oczywiście należy się pytać ,tym bardziej ,że różne metody to różne plusy i minusy ( ceny z resztą tez )Skoro moja wszystko ...

Gość jest bardzo merytoryczny .szybka piłka,przedstawia 1 -3 opcje z których coś trzeba wybrać .Oczywiście należy się pytać ,tym bardziej ,że różne metody to różne plusy i minusy ( ceny z resztą tez )Skoro moja wszystko chcąca wiedzieć mama wyszła zadowolona po Botoksie, na który przez 4 lata się decydowała i nie mogła ,to coś w tym jest. Ja jako przeciętny trądzikowiec i facet niecierpiący kosmetyków również czuję się ( i wyglądam ) na całkiem zdrowego po leczeniu.Poza tym wole nawet i zastrzyki i piguły jeżeli nie muszę dzięki temu stosować 5 francuskich kremów i toników rano i wieczorem. Bartek
Ps: ludzie wy podajecie cenę samej wizyty ,czy z zabiegami albo badaniami ? Ja tylko cenę wizyty.

Witam! U doktora byłam z córką z problemem trądziku . Lekarz trafił w sedno z lekarstwami. Już po 2 miesiącach smarowania tonikami praktycznie wszystko zeszło. Rewelacja!!! Mąż również był u doktora z innym problemem i tak samo wyleczył go bardzo szybko. Choroba na razie nie powróciła. Doktor jest godny polecenia.

Witam!
Choroba na razie nie powróciła.
Doktor jest godny polecenia.

Trafiłem z tzw problemem intymnym.i w końcu do faceta dermatologa. Nawet mnie obejrzał , z odległości mniejszej niż 3 metry,Brzmi jak ,żart ?.To niestety rzeczywistość w rejonie Proszowice czy Kazimierza wielka. Zostałem potraktowany profesjonalnie jako Pacjent a nie jako ,,kolejne męskie utrapienie ".Jestem zadowolony z podejścia jak i z leczenia stąd poświęcam swój czas na opinie w internecie chociaż , zazwyczaj tego nie robię .Panowie jest dla nas ratunek !!! A mój trądzikowy 15 latek idzie do doktora za tydzień ,bo widzę ,że takich czeka do niego najwięcej ,A sam ...

A mój trądzikowy 15 latek idzie do doktora za tydzień ,bo widzę ,że takich czeka do niego najwięcej ,A sam będąc już PO widzę ,że ze swoim podejściem dr Mazur poradzi sobie i z przewrażliwionym trądzikowcem.

jestem z okolic Proszowiciod wielu lat mam problem ze znamionami barwnikowymi czyli tzw pieprzykami,ponieważ kilka osób z mojej rodziny miało raki skóry ,więc jestem trochę przewrażliwiona. Dawniej jezdziłam na badania do Krakowa,ale od 3 lat ,wszystko załatwiam na miejscu .Wszelkie wątpliwości rozwiewa lub potwierdza doktor Piotr i robi to w bardzo spokojny i profesjonalny sposób, Dzięki niemu już 3 zmiany zostały usunięte chirurgicznie i potwierdzone co do ich złośliwości.Nie jest to lekarz ,który każdego pieprzyka przeznacza do wyciecia !!!wiem co piszę bo u takich już wczesniej byłam,np pod prawie samym ...

Dzięki niemu już 3 zmiany zostały usunięte chirurgicznie i potwierdzone co do ich złośliwości.Nie jest to lekarz ,który każdego pieprzyka przeznacza do wyciecia !!!wiem co piszę bo u takich już wczesniej byłam,np pod prawie samym Wawelem.. Naprawdę uważam ,że brakuje takich lekarzy.

bardzo się cieszę ,że mieszkając poza krakowem w Andrychowie mam dostęp do takich badan jak dermatoskopia komputerowa. Gdyby nie to,że doktr Mazur przyjmuje w Wadowicach pewnie bym się nie ruszył na badanie.A tak okazało sie ,że mała plama na plecach to rak skóry ( czerniak ) i po badaniu dostałem wynik po 4 dniach i szybkie skierowanie pod nóż .mam teraz duzą bliznę ,ale normalnie żyję.I koniec z opalaniem w wakacje !!To,że mam bujny zarost okazało się niestety mało przydatne przy ostrym słońcu w Chorwacji. Krzys Po mojej diagnozie jeszcze ...

Po mojej diagnozie jeszcze 5 osób z rodziny poszło na to badanie na nowotwory skóry i wynik :dziadek 3 łagodne ,siostra 1 łagodny do krioterapii i 1 dla chirurga. A byłem z tym !! wcześniej z 3 razy i a Andrychowie i Wadowicach ,a siostra w Suchej i Andrychowie.

Wizytę u doktora oceniam bardzo pozytywnie. Szybka, trafna diagnoza. Godny polecenia. Szybko umówiona wizyta.

Z wielka przyjemnością dorzucę coś od siebie.Tez pisze w dwóch rolach jako mama 2 i4 latków.Bobasy nie są zbyt grzeczne ale dał się drMazurowi ,,oswoic"" i zbadać bez ofiar w ludziach co jest super i bardzo rzadkie.Wielu dermatologów po prostu nie znosi dzieci !! I np w Bochni usłyszałam to prawie wprost.I nie muszę już stosować drogich francuskich kremów na byle plamkę na dziecku.A jako pacjentka zdecydowanie mam lepsze samopoczucie po usunieciu przebarwiń potrądzikowych w jakieś 3 miesiące.Ale było warto.Może drogo ,ale tylko jeżeli ktoś nie zna cen w Krakowie.Koniec z trądzikiem czas na mezoteraie z kwasem hialuronowym,kolezanka wygląda po tym świetnie,i podobno niewiele ją bolało .Młodym -Mamom też się coś należy,chociażby na Sylwestra.Kolodanna ,Jestem na tak.

Doktor jest naprawdę dobry, Jestem Pacjentką z trądzikiem ,która tułała się przez ostatnie 5 lat po dermatologach i nic. Byłam na zastrzykach ,na mazidłach i ciągle nic. Obecnie po 2 miesiącach leczenia tzn leki + złuszczania wyglądam nieżle.A przede mną jest jeszcze wizja stałego wyleczenia tego paskudztwa izoteksem ?Nazwy nie pamiętam ale chyba 3 lekarzy mi to polecało ,ale nikt nie wytłumaczył ,dlaczego ta terapia ma być lepsza,tym bardziej ,że znam osoby które były fatalnie leczone tym lekiem. Osobiście polecam.Gulietta

Witam.Moje zdanie jest zawarte w wypełnionej ankiecie z tym ,że tak naprawdę dotyczy ona za jednym razem dwóch osób .Mnie 26 letniej mamy z ciągłym trądzikiem,która wierzyła ,że to paskudztwo ustępuje po ciązy oraz mojego 2,5 letniego bobasa. Bobas twierdzi ,że doktor jest ok,a zbyt szybko postawiona diagnoza skazy białkowej( przez pediatrę ) okazała się na częście bardzo na wyrost. A mama -ja jestem obecnie jeszcze w terapii ale moje 2 koszmary czyli trądzik i łupież są pod pełną kontrolą!!!.A jak trochę dozbieram na kwasy lub lasery to wtedy usuwam ...

Bobas twierdzi ,że doktor jest ok,a zbyt szybko postawiona diagnoza skazy białkowej( przez pediatrę ) okazała się na częście bardzo na wyrost. A mama -ja jestem obecnie jeszcze w terapii ale moje 2 koszmary czyli trądzik i łupież są pod pełną kontrolą!!!.A jak trochę dozbieram na kwasy lub lasery to wtedy usuwam te cholerne blizny i przebarwienia po trądziku.Jeżeli ktoś pisze ,że wydał 1200 i to majątek to chyba zupełnie nie zna sum za usuwanie blizn i przebarwień po trądziku .Hellenka