lekarz Piotr Mazuś

Lekarz rodzinny

Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Mieszkam w małym mieście i niełatwo wszystkim dogodzić. Jednak Doktor ujął mnie swoją kompetencją i fachowością. Mimo tłumu na poczekalni przyjął moją mamę bez numerka. Potrafił pomóc i obyło się bez szpitala! Bardzo,bardzo dziękuję.

A ja dam same piątaki. Kulturalny,miły,fachowy. Moje dzieciaki wprost Go uwielbiają!Polecam. Zawsze przyjmie poza kolejką. Nie pakuje od razu antybiotyków.

Dla mnie spoko doktor. Pogada,wytłumaczy,pomoże. Czego więcej chcieć.oby tak dalej. Może trochę więcej czasu dla pacjenta!! Ale co tam...takie czasy!!

Dobry fachowiec. Dzięki niemu mój syn nie stracił nogi- dobra diagnoza i szybka decyzja. Inni leczyli tabletkami a tu wystarczyło parę minut i właściwa diagnoza. Miły,tłumaczy leczenie i chorobę. Dziękuję doktorze. Polecam.

Mozna wystawić bardzo pozytywną opinie.Polecam i jestem zadowolona.Dobry fachowiec , dobre leki, dobra diagnoza!!!

dobry lekarz,pomocny, fachowy.Rozumie innego człowieka.Polecam innym .Dobre leki, dobra diagnoza - szuka tańszych zamienników jeśli kogoś nie stać na drogie leki.

Dobry człowiek i lekarz.Polecam!!!!!!Jest z nami luz tyle lat i się na Nim nie zawiodłam.Pomagał mojej Mamie i Tacie kiedy były kłopoty- nigdy nam nie odmówił.

Lekarz godny polecenia. Liczy się dla niego drugi człowiek. Moją diagnozę postawił prawidłową. Leczenie zgodne ze współczesnymi trendami. Polecam

Spoko.Polecam innym.Dobrze leczy, pomocny dla całej rodziny.Dobre leki.

Spoko.Polecam innym.Dobrze leczy, pomocny dla całej rodziny.Dobre leki.

Szkoda gadać. Jest nie miły, wyniosły. Podejmuje decyzję odnośnie leków na tzw. "chybił-trafił".