Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w leczeniu chorób i urazów narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. W swojej pracy posługuję się technikami małoinwazyjnymi, w tym leczeniem artroskopowym. W warunkach ambulatoryjnych wykonuję badnia USG.
Posiadam członkostwo w Towarzystwach Naukowych: PTOiTr(Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne) oraz ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy).
Wykonyw...

Świetny fachowiec. Pisze w imieniu mojego męża bo facetom sie nie chce takich rzeczy pisać - a to ważne bo nie łatwo znaleźć dobrego specjalistę. Maz pracuje fizycznie i miał problemy z barkiem. Nie mogł juz normalnie funkcjonować. 2 innych ortopedów nie pomogło. Rehabilitacja nie przynosiła efektów. Doktor Melon zaproponował operacje i dzieki niej maz szybko wrocil do formy. Cieszymy sie ze sie zdecydował na ten zabieg. Z tego co wiem to brak jest trudny i ortopedzi go unikają. Doktor Melon bardzo nam pomógł. Raz jeszcze dziękujemy i polecamy Doktora!

Ja się podpiszę, nie tak jak cała reszta. Znam Pana Doktora Piotra Melona od lat, jeszcze jak w szpitalu na Szaserów w Warszawie robił specjalizację. Mam również porównanie między nim a pewnym "karierowiczem", który nadal w tym szpitalu pracuje. Tego właśnie "lekarza-karierowicza" pacjentką była moja mama i traktował ją jak petentkę, np. zwolnienie lekarskie wypisywał na parapecie na korytarzu nie pytając się nawet, czy ją coś boli. Z kolei dr Melon zawsze znalazł czas, żeby porozmawiać, pomóc. Naprawdę z czystym sumieniem POLECAM GO!

Witam. Zdiagnozował Pan u mnie przepuklinę sportowca. Czy wykonuje Pan też operację przywracającą sprawność po tym urazie?

Bardzo dobry lekarz ortopeda i tylko szkoda, że takich lekarzy w dzisiejszych czasach jest tak mało. Podejście do pacjenta rewelacyjne. Ponad rok czasu chodziłam z bólem kostki od ortopedy do ortopedy i każdy przepisywał mi tylko fizjoterapię, bo sugerował się opisem USG na którym widoczny podobno był ganglion. Kiedy trafiłam do Doktora Melona pokazałam moje USG to po przeczytaniu opisu obejrzał jako jeden jedyny zdjęcia z USG i potrzeb przeprowadzić rekonstrukcję stawu skokowego. Pan Doktor przeprowadził osobiście zabieg i dzięki niemu dziś mogę chodzić. Co mogę powiedzieć? Młody lekarz a postawił celującą diagnozę a pozostali z większym stopniem naukowym i większą praktyką przez rok ganiali mnie na rehabilitację i fizjoterapię przy okazji faszerując lekami.
Jeszcze raz powtarzam świetny fachowiec.

Pozytywnie. Przyjął mnie chociaż nie musiał, zoperował, chodzę i nie mam powikłań jak przedmówcy. Operacja kolana nie jest łatwa i żaden lekarz nie da 100% że się powiedzie. Ja decydując się na nią pogodziłem się z ryzykiem.

Miałam to szczęście, że dr P. Melon operował moje więzadło krzyżowe i łękotkę. Po zabiegu i prawidłowej rehabilitacji funkcjonuję prawidłowo. Profesconalizm, rzetelność i pacja z jaką wykonuje zawód ten młody lekarz, to najlepsza prognoza na przyszłość z pożytkiem dla zdrowia pacjentów

Miałam to szczęście, że dr P. Melon operował moje więzadło krzyżowe i łękotkę.
Po zabiegu i prawidłowej rehabilitacji funkcjonuję prawidłowo.
Profesconalizm, rzetelność i pacja z jaką wykonuje zawód ten młody lekarz,
to najlepsza prognoza na przyszłość z pożytkiem dla zdrowia pacjentów

Poszedłem do doktora Melona z bólem kręgosłupa i kolana. Powiedział że nie specjalizuje się w kręgosłupach. Zajmuje się głównie rękami i nogami. Zrobił mi altroskopię kolana – nie wiem co dokładnie tam robił ale zabieg trwał krócej niż godzinkę a bardzo pomógł. Kolano jak nowe! Także jak ktoś ma problem z kręgosłupem to nie polecam, ale kończyny naprawia bardzo skutecznie.

Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył, zaproponował kilka rozwiązań do wyboru, a w ostateczności operację. Tak jak podejrzewał fizykoterapia nie pomogła i zdecydowałam się na operację, po której czuję się dużo lepiej. Szybko wróciłam do formy po zabiegu. Inni pacjenci w szpitalu też mówili że Pan Piotr Melon bardzo dobrze operuje. Konkretny, słowny, sympatyczny. Polecam!!!

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Miałem zerwane wiazadlo krzyzowe które dr Melon sprawnie naprawil. Wszsytko wyjasnil przed operacja i dzieki niemu szybko doszedlem do formy. Bardzo konkretny i uprzejmy lekarz.

Pan dr Melon jest lekarzem kompetentnym . Dobry fachowiec i pomimo mlodego wieku nie "zmanierowany", skromny i pracowity.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)