dr n. med. Piotr Michoń

Lekarz rodzinny

P. Doktor świetnie i szybko stawia diagnozy, nigdy nie było sytuacji w której by się mylił, lub chociażby był blisko. Zawsze w punkt. Sympatyczny, dokładny, podczas np. problemu z kurzajką, zbadał również kręgosłup, osłuchał płuca, zapytał o ewentualne inne dolegliwości. Najlepszy lekarz rodzinny.

Cierpliwy, wnikliwy i wyedukowany Pan doktor, który jest moi lekarzem od lat. Polecam z całego serca!

słucha z uwagą, kompleksowo podchodzi do pacjenta, byłam z synem przeziębionym a p. doktor sprawdził mu kręgosłup bo zauważył lekką wadę postawy, brawo za takie podejście ( byłam u innych lekarzy i nikt nie zwrócił na tą wadę uwagi)

Uważam, że jest bardzo kompetentny.Zawsze miły, sympatyczny i usmiechniety. A moje córki uwielbiają Michonia. Pacjentka Agnieszka

Pacjentka Agnieszka

ok - polecam, kompetentny, uprzejmy, cierpliwy mimo ogromu pacjentów - może lepiej Go oszczędzać? Super

leczymy się dosłownie całą rodziną (my z mężem 2 dzieci oraz dziadkowie:))i nie zamieniłabym pana Doktora na innego lekarza, jest fachowcem jakich mało, pomógł mi w wielu ważnych problemach zdrootnych, naprawdę gorąco polecam!!!

super doktor, wysłucha, doradzi , przemyśli i postawi diagnozę, często prosi o ponowną rewizytę aby sprawdzić czy rzeczywiście sie nie mylił, polecam gorąco!! TS

mało jest lekarzy z którymi mozna porozmawiac o swoich problemach zdrowotnych i mozliwościach ich leczenia nawet niekonwencjonalnego a pan Piotr do tej mniejszości należy - polecam wszystkim tym którzy nie dokońca ufają "białej" medycynie

sympatychny,cierpliwy a przede wszyskim fachowiec

sympatychny,cierpliwy a przede wszyskim fachowiec