lekarz Piotr Milejski

Lekarz z powołania. Lekarz-człowiek co rzadko się zdarza w obecnych czasach. Moje zaufanie do doktora jest ogromne, a mój syn go uwielbia. Doskonały fachowiec ogromna wiedza, świetne poczucie humoru, nie pomija żadnego objawu zgłoszonego przez rodzica. Wnikliwy i dokładny. W 100 % polecam !

bardzo bardzo kompetentny pediatra potrafiący porozumieć się nawet z malutkim bobaskiem; jak najbardziej polecam

No1, nie ma co tu kryc, kochamy dr Milejskiego

No1, nie ma co tu kryc, kochamy dr Milejskiego

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z kompetencji doktora

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z kompetencji doktora

Dr Milejski jest cudownym człowiekiem, zawsze znajdzie czas dla kazdego. W jego gabinecie panuje spokój i anielska atmosfera. Wprost uwielbiamy tego lekarza :-))

Witam! Szczerze polecam dr Milejskiego. Po samym wywiadzie wie co dolega maluszkowi, trafna diagnoza w 100 %. Dokladnie przeprowadza badania. Dojezdzamy do dr Milejskiego ponad 30 km, ale naprawde warto! Stara sie byc sympatyczny dla mojego dziecka, a ono mimo wszystko go nie lubi... no coz, dobrze ze mamusia dokonuje wyboru lekarza :)))

Zna się na wielu dzidzinach pomoże w wielu sprawach

Zna się na wielu dzidzinach pomoże w wielu sprawach

Najlepszy Pediatra jaki mogl sie nam przytrafic. Przesympatyczna atmosfera w gabinecie. Lekarz jakich naprawde malo. Moja corka go uwielbia gdzie raczej nie zdarza sie jej darzyc sympatia lekarzy

najlepszy z najlepszych to jest moja opinia,jako mamy czwórki dzieci z którymi w gabinecie dr.M bardzo bardzo często gościłam-zwłaszcza z pierwszą trójką dzieci w latach 2002-2005 tak mniej więcej.To najlepszy człowiek na swiecie...

Polecam tego lekarza. Zawsze stawia dobre diagnozy i potrafi dobrze leczyć.

Polecam tego lekarza. Zawsze stawia dobre diagnozy i potrafi dobrze leczyć.