lekarz Piotr Miśkiewicz

3,7

Jest to lekarz o dwóch twarzach. Leczyłam się u Pana Doktora 15 lat i zawsze byłam bardzo zadowolona. NA wizytach gadaliśmy sobie swobodnie o wakacjach i innych tematach. Było miło. Parę razy byłam też prywatnie. Ładny, odnowiony gabinet z poczekalnią i toaletą. Kiedy pewnego razu zadzwoniłam w niedzielę zapytać Pana Doktora czy jutro przyjmuje nagle zmienił się w nieprzyjemnego bufona. Nie dość, że nagadał mi przez telefon mimo moich wieloklrotnych przeprosin, to na wizycie jeszcze mnie umoralniał, że jak mogłam się tak zachować. Wiem, że nie było to z mojej strony do końca w porządku ale sorry. PAn Doktor nie jest świętą krową i nie powinien mnie tak potraktować. Moja koleżanka dzwoniła do swojego lekarza jak był na urlopie i nic się nie stało. Tak się źle czułam po tej wizycie. Potraktował mnie jak szczeniaka albo osobę niedorozwiniętą. I to był nasz koniec. Tak się roztaliśmy. Szkoda, że nie szanuje klientek, zwłaszcza tych wieloletnich. Pozostał niesmak. Ale wyszło mi to na dobre. Trafiłam do bardzo fajnego lekarza w Łodzi z polecenia.

Nie polecam.Niekulturalny i chamski. O informacje nt badan trzeba sie dopytywac i jeszcze łaske robi ze ich udziela. Nie mozna nic powiedziec bo sie unosi i krzyczy na pacjentki. Sa lepsi lekarze.

Na moją pierwszą wizytę (8 lat temu) wybrałam się do dr.Miśkiewicza. Na początku byłam bardzo poddenerwowana ale doświadczenie i indywidualne podejście do pacjentki wspominam bardzo pozytywnie. Przez kolejne lata bywałam u niego na wizytach państwowych i prywatnych. W między czasie byłam u małżonki (też gin.) i trzech innych ginekolożek. Ale nie byłam usatysfakcjonowana i postanowiłam, że ciążę prowadzić będzie dr.Miśkiewicz. Niestety nie mógł być przy porodzie, czego do dziś żałuję, ponieważ nawet w bardzo niekomfortowych sytuacjach potrafi rozładować napięcie. Na dzisiejszej wizycie okazało się, że musiał usunąć mi spiralę- na co nie byłam przygotowana...byłam przerażona! Minęło parę godzin od wizyty, a ja nadal nie mogę wyjść z podziwu co do jego profesjonalizmu, kompetencji oraz delikatności. Bardzo duży pozytyw!!!

Pierwsze co uderza w oczy wchodzac do gabinetu w publicznej poradni to chamstwo Pana Doktora.Wchodzi się do gabinetu a Pan doktor siedzi i się patzry czesto nie odpowiada nawet dzień dobry. żeby dostać się państwowo trzeba przejść cytuję "selekcję pacjentek" ponieważ doktor ma ich zawsze bardzo dużo. Selekcja przebiega pozytywnie gdy posiada się dowód na to że jest się również prywatną pacjentką doktora. Doktor nie tłumaczy nie wyjasnia a na pytanie potrafi odpowiedziec w taki sposób ,że człowiek czuje się jak niedorozwój umysłowy.Zupełnie inaczej jest na wizycie prywatnej tam jest milo i sympatycznie.Jesli chodzi o Pabianice to może rzeczywiście jest dobrym lekarzem ale poprzeczka jest ustawiona bardzo nisko więc ja nie polecam.

Doktor Miśkiewicz wykonywał u mnie cesarskie cięcie przy pierwszym dziecku i prowadził ciążę przy drugim. Jest bardzo wyrozumiały, potrafi wysłuchać, miałam zawsze takie odczucie że każda pacjentka jest dla niego kimś ważnym :) Moja 2 ciąża przebiegała z problemami, ale dzięki niemu wszystko skończyło się dobrze i mogłam urodzić naturalnie. "Do tego niezwykle kulturalny i delikatny. I do tego ma poczucie humoru, co odstresowuje pacjenta podczas wizyty" - zgadzam się w 100%

Świetny lekarz, doskonale diagnozuje, spokojny, rzeczowy, konkretny profesjonalny i doświadczony...

Wg mnie jest to lekarz z powołania potrafi wytłumaczyć chorbę , sposoby jej zapobiegania leczenia jest bardzo kompetentny polecam w 100 %

Raczej sympatyczny i grzeczny. Aczkolwiek też trzeba było wiele pytań zadać bo sam nie potrafił omawiać stanu rzeczy. Raczej delikatny przy badaniu (usg dopochwowe) i słyszałam dobrą opinię koleżanki ale nie wiem jaki jest państwowo na normalnym badaniu ginekologicznym.

Długi czas byłam pod opieką innego lekarza. Kiedyś potrzebowałam pilnie rady ginekologa a moja dr była "poza zasięgiem"! Wtedy przyjaciółka poleciła mi tego dr - bardzo mi wtedy pomógł, udzielił mi potrzebnych informacji, wysłuchał, doradził... Nie musiał tego robić,bo nie byłam Jego pacjentką,ale od tej pory nią jestem:) Z czystym sumieniem mogę go polecić!!! W gabinecie można wykonać USG dopochwowe - jest w cenie wizyty!

W gabinecie można wykonać USG dopochwowe - jest w cenie wizyty!

Lekarz fantastyczny. Mając problemy troche ich przesłam. Jednak udało mi się trafić na Pana Miśkiewicza. Konretny, wszystko wyjaśnia i nic nie robi bez przekonania tylko po to żeby szybciej zalatwić pacjenta. Godny polecenia