dr Miśkiewicz 11 lat temu operował mnie po raz pierwszy - nawykowe zwichnięcie rzepki, paskudna rzecz, która powstała na skutek zaniedbań innego chirurga. Zrobił operację i mimo iż wtedy miałam tylko 13 lat wszystko dokładnie mi wyjaśniał po co na co i dlaczego. Zadbał o moją prawidłową rechabilitację. Przez mój nader aktywny tryb życia lądowałam w szpitalu jeszcze kilka razy i zawsze chciałam by to właśnie on się mną zajmował. Zawsze z wielką troską i oddaniem wykonywał swoją pracę. W zeszłym roku znowu stało mi się coś z kolanem (pękła ...

Przez mój nader aktywny tryb życia lądowałam w szpitalu jeszcze kilka razy i zawsze chciałam by to właśnie on się mną zajmował. Zawsze z wielką troską i oddaniem wykonywał swoją pracę. W zeszłym roku znowu stało mi się coś z kolanem (pękła mi maziówka - tak informacyjnie, żeby ktoś zaraz nie powiedział, że to wina dr Miśkiewicza) ale z racji tego, że już jestem dorosła to trafiłam do innego szpitala gdzie opieka była fatalna i delikatnie mówiąc na oczach lekarzy człowiek może z bólu umrzeć a i tak nikt się tym nie przejmie. Dlatego pierwsze co zrobilam zadzwoniłam do dr Miśkiewicza z prośbą o pomoc, ten zadzwonił do kogo trzeba było i dzięki temu wykonali mi zabieg przed weekendem, a nie jak planowali po - zaznaczę, że do spzitala trafiłam w środę z tak okropnym bólem i kompletnym brakiem możliwości wyprostowania nogi a tym bardziej chodzenia....
Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza WSZYSTKIM tym, którzy mają problemy ortopedyczne, chirurgiczne......mi nawet kręgi szyjne składał i wszystko jest w pożądku.
Dziękuję za okazaną troskę, zrozumienie i ulgę w tych wszystkich cierpieniach.

Nie ma Pan doktorze skrzydeł by przenieść się ponad problemy dnia codziennego. Ma Pan jednak wielkie serce, dzięki któremu razem z Panem przezwyciężamy trud, ustanawiając każdy dzień świętem naszej magicznej w swojej prostocie miłości, dobroci, cierpliwości….. czyniąc rzeczy małe, ale z wielkim sercem. Pan ma i serce i skrzydła Anioła. Dziękuję! Marcelina Ancypa z rodzicami :)

Pan ma i serce i skrzydła Anioła. Dziękuję!
Marcelina Ancypa z rodzicami :)

Pan Doktor jest najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego było mnie i mojemu dziecku dane poznać. Jest rzetelny, profesjonalny, świetnie radzi sobie mimo wylewu jakiego doznał pare lat temu, co jest powszechnie wiadomo. Z czystym sercem mogę polecić Pana Doktora każdemu rodzicowi, który chcę aby jego pociecha była w najlepszych rękach.

Świetny lekarz i człowiek, bardzo kompetentny , rzeczowy i przede wszystkim życzliwy. Bardzo troszczy się o małych pacjentów.Polecam

Operował mnie 3 razy, zawsze ma dla mnie czas, wszystko dokładnie tłumaczy. najlepszy lekarz jakiego znam, oby więcej takich pracowało w polskiej służbie zdrowia

To najwspanialszy lekarz na świecie!! Operował mnie 7 lat temu. Dzięki niemu chodzę i nie rozumiem negatywnych komentarzy! Wypisali mnie ze szpitala z chorą nogą (chociaż sam ordynator brał kasę od nas). Salowa poleciła mi żebym zapytała o niego, jak tylko zobaczył nogę,przyjął mnie na oddział i zaraz miałam zabieg. Był cudowny jako człowiek i jako lekarz, gdyby nie on, dzisiaj miałabym protezę zamiast nogi. Bardzo jestem bardzo wdzięczna za to co zrobił... Mam nadzieję,że Pan Miśkiewicz czasami czyta te opinie :)

To najwspanialszy lekarz na świecie!! Operował mnie 7 lat temu.
Dzięki niemu chodzę i nie rozumiem negatywnych komentarzy!
Bardzo jestem bardzo wdzięczna za to co zrobił...
Mam nadzieję,że Pan Miśkiewicz czasami czyta te opinie :)

prowadził pierwszą operacje kolana syna w marcu 2012,jest wszystko dobrze.Druga operacja polegała na wyciągniecu drutów przez już innego lekarza z powodów zdrowotnych doktora Miśkiewicza.

Trafiłem do szpitala wrocławskiego na Traugutta, na odział chirurgi niemowlęcej ze złamaną kością udową mojego synka późno w nocy. Szczęście, że trafiłem na dyżur dr. Miśkiewicza, lekarza z powołania, bo tylko w nim miałem tam wsparcie i fachowe podejście do pacjenta. WIELKIE DZIĘKI PANIE PIOTRZE!

Bardzo dobry specjalista kompetentny i ludzki.Uratował rączkę mojej 7 letniej córki mimo iż lekarze z Częstochowy bardzo jej zaszkodzili. Teraz jest dobrze zawsze możemy na niego liczyć.Dziękujemy doktorze.GORĄCO POLECAM

Bardzo dobry lekarz,ma podejście do dzieci. Lecze u niego swojego synka już 7 lat po porażeniu spolotu barkwego, operował synka już 3 razy i wszysko po każdej operacji było ok. Myśle że opinie pisane na temat doktora po jednej wizycie mogą być bardzo mało wiarygodne.

Bardzo dobry lekarz,ma podejście do dzieci.