Pan Doktor jest najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego było mnie i mojemu dziecku dane poznać. Jest rzetelny, profesjonalny, świetnie radzi sobie mimo wylewu jakiego doznał pare lat temu, co jest powszechnie wiadomo. Z czystym sercem mogę polecić Pana Doktora każdemu rodzicowi, który chcę aby jego pociecha była w najlepszych rękach.

Nie ma Pan doktorze skrzydeł by przenieść się ponad problemy dnia codziennego. Ma Pan jednak wielkie serce, dzięki któremu razem z Panem przezwyciężamy trud, ustanawiając każdy dzień świętem naszej magicznej w swojej prostocie miłości, dobroci, cierpliwości….. czyniąc rzeczy małe, ale z wielkim sercem. Pan ma i serce i skrzydła Anioła. Dziękuję! Marcelina Ancypa z rodzicami :)

Pan ma i serce i skrzydła Anioła. Dziękuję!
Marcelina Ancypa z rodzicami :)

Świetny lekarz i człowiek, bardzo kompetentny , rzeczowy i przede wszystkim życzliwy. Bardzo troszczy się o małych pacjentów.Polecam

Operował mnie 3 razy, zawsze ma dla mnie czas, wszystko dokładnie tłumaczy. najlepszy lekarz jakiego znam, oby więcej takich pracowało w polskiej służbie zdrowia

prowadził pierwszą operacje kolana syna w marcu 2012,jest wszystko dobrze.Druga operacja polegała na wyciągniecu drutów przez już innego lekarza z powodów zdrowotnych doktora Miśkiewicza.

Lekarz z powołania, poświęcający całą swoją uwagę pacjentowi. Więcej takich ludzi w naszej służbie zdrowia.

Lekarz z powołania, poświęcający całą swoją uwagę pacjentowi.
Więcej takich ludzi w naszej służbie zdrowia.

Bardzo dobry specjalista kompetentny i ludzki.Uratował rączkę mojej 7 letniej córki mimo iż lekarze z Częstochowy bardzo jej zaszkodzili. Teraz jest dobrze zawsze możemy na niego liczyć.Dziękujemy doktorze.GORĄCO POLECAM

Doktor Miśkiewicz jest to bardzo dobry chirurg dziecięcy . Polecam .

Doktor Miśkiewicz jest to bardzo dobry chirurg dziecięcy . Polecam .

Bardzo dobry lekarz,ma podejście do dzieci. Lecze u niego swojego synka już 7 lat po porażeniu spolotu barkwego, operował synka już 3 razy i wszysko po każdej operacji było ok. Myśle że opinie pisane na temat doktora po jednej wizycie mogą być bardzo mało wiarygodne.

Bardzo dobry lekarz,ma podejście do dzieci.

Doktor Miśkiewicz twierdzi, że pacjenci udają, pomimo tego że nie zna dokładnej historii Choroby pacjenta i odsyła go chorego i z bólami do domu!!! NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!